Personer med emneord «Design og arkitektur»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Peder Anker Anker, Peder Professor II +47-22854415 +47-93446056 peder.anker@iakh.uio.no Historie, miljøhistorie, klima, Vitenskapshistorie, Design og arkitektur
Bilde av Kjetil Fallan Fallan, Kjetil Professor +47-22858613 +47-90937874 kjetil.fallan@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur, Kulturhistorie, Populærkultur, Modernisme, Modernitet, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Malin Kristine Graesse Graesse, Malin Kristine Doctoral Research Fellow m.k.graesse@ifikk.uio.no Arts and Crafts, Art History, Environmental Humanities, Design og arkitektur, Design History, Animals and Materiality, Nature/Culture, Ecocriticism, Sustainability
Bilde av Malin Kristine Graesse Graesse, Malin Kristine Stipendiat m.k.graesse@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Design og arkitektur, Designhistorie, Animals and Materiality, Environmental Humanities, Nature/Culture, Bærekraftighet, Økokritikk
Bilde av Ingrid Halland Halland, Ingrid Doctoral Research Fellow ingrid.halland@ifikk.uio.no Art History, Ontologi, art historical methodology, Museums and Museology, Aesthetics, Art theory, Design og arkitektur
Bilde av Ingrid Halland Halland, Ingrid Stipendiat ingrid.halland@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Design og arkitektur, Estetikk, Kunstteori, Museer og museologi, Visuell kultur, Postmodernisme, Ontologi
Bilde av Ida Kamilla Lie Lie, Ida Kamilla 452 88 922 i.k.lie@ifikk.uio.no Scandinavian Design, Industrial Design, Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur
Bilde av Aron Vinegar Vinegar, Aron Professor +47-22857178 aron.vinegar@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kultur, Estetikk, Kunstfilosofi, Modernisme, Postmodernisme, Kunstteori, Design og arkitektur, Fotografihistorie, Kunsthistorieforeleser