Personer med emneord «Språkfilosofi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Inga Bostad Bostad, Inga Direktør +47-22842035 +47-93085191 inga.bostad@nchr.uio.no Filosofi, Ex.phil., Språkfilosofi, Skeptisisme, Anvendt filosofi, Anderledeshet, Pedagogisk filosofi, Erkjennelsesteori
Bilde av Peter Fritz Fritz, Peter Førsteamanuensis peter.fritz@ifikk.uio.no Filosofi, Filosofisk logikk, Metafysikk, Språkfilosofi
Bilde av Olav Gjelsvik Gjelsvik, Olav Professor and Centre Director +47-22856976 olav.gjelsvik@csmn.uio.no Filosofi, Erkjennelsesteori, Metafysikk, Språkfilosofi, Handlingsfilosofi, Bevissthetsfilosofi, Vitenskapsfilosofi
Bilde av Olav Gjelsvik Gjelsvik, Olav Professor +47-22856976 olav.gjelsvik@ifikk.uio.no Filosofi, Erkjennelsesteori, Metafysikk, Språkfilosofi, Handlingsfilosofi, Bevissthetsfilosofi, Vitenskapsfilosofi
Bilde av Olav Gjelsvik Gjelsvik, Olav Professor +47-22856976 olav.gjelsvik@ifikk.uio.no Filosofi, Erkjennelsesteori, Metafysikk, Språkfilosofi, Handlingsfilosofi, Bevissthetsfilosofi, Vitenskapsfilosofi
Bilde av Stig Hareide Hareide, Stig Professor emeritus 22857543 stig.hareide@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Metafysikk, Språkfilosofi, Vitenskapsfilosofi, Handlingsteori, Historie- og kulturfilosofi
Bilde av Øystein Linnebo Linnebo, Øystein Professor +47-22856961 +47-46660036 oystein.linnebo@ifikk.uio.no Filosofi, Logikk, Metafysikk, Språkfilosofi, Frege
Bilde av Anders Nes Nes, Anders Forsker +47-22841663 99521468 +47-99521468 anders.nes@csmn.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Normativitet, Rasjonalitet, Erkjennelsesteori
Bilde av Bjørn Torgrim Ramberg Ramberg, Bjørn Torgrim Professor +47-22841673 +47-91742234 b.t.ramberg@csmn.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Rasjonalitet, Normativitet
Bilde av Solveig Aasen Aasen, Solveig Førsteamanuensis +47-22855726 +4790084465 solveig.aasen@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Estetikk, Metafysikk