Personer med emneord «dokumentasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Chepstow-Lusty, Lill-Ann Overingeniør +47-22859934 90681660 (mob) 004790681660 l.a.chepstow-lusty@khm.uio.no Grunnlovsjubileet, Fotograf, Dokumentasjon
Eek, Ann Christine +47-22859979 ace@extern.uio.no Fotograf, Dokumentasjon
Fotland, Margaret Louise Rådgiver +47-22856037 m.l.fotland@admin.uio.no Forskningsresultater, Norsk Vitenskapsindeks (NVI), Forskningsdata, Datadeling, Analyse, Open Access, Forskningsadministrasjon, Prosjektmodul, Cristin, Dokumentasjon, Åpne data, DBH
Helgeland, Kirsten Jensen Overingeniør +47-22859406 41508006 (mob) k.j.helgeland@khm.uio.no Fotograf, Dokumentasjon
Holte, Ellen C. Overingeniør +47-22859935 e.c.holte@khm.uio.no Fotograf, Dokumentasjon
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk
Samdal, Magne Senioringeniør +47-22859378 90862202 (mob) 90862202 magne.samdal@khm.uio.no Metodeutvikling, Dokumentasjon, Arkeologi, Vikingtid, GIS, Jernalder
Uberg, Ulla Kurator - Universitetets kunstsamling +47-91145598 (mob) ulla.uberg@admin.uio.no Dokumentasjon, Kunsthistorie, Kunstformidling, Kunstforvaltning, prosjektledelse, kunst
Uleberg, Espen Senioringeniør +47-22859653 +47-90995091 espen.uleberg@khm.uio.no Dokumentasjon, Databaser, MUSIT
Vaalund, Anne Seniorkonsulent +47-22844247 anne.vaalund@khm.uio.no dokumentasjon, databaser, formidling, Museum, historie, fotografier, nettredaktør