Samarbeidende forskere

Personer 1 - 15 av 15
Navn Telefon E-post Emneord
Aussant, Émilie emilie.aussant@linguist.jussieu.fr
Bilde av Cristina Bicchieri Bicchieri, Cristina Professor of Philosophy, University of Pennsylvania cb36@sas.upenn.edu
Bilde av Richard Breheny Breheny, Richard Lecturer in linguistics at the University College London. r.breheny@ucl.ac.uk
Bilde av Alexander Cappelen Cappelen, Alexander Professor in the Department of Economics at the Norwegain School of Economics (NHH) alexander.cappelen@nhh.no
Bilde av Maria Carrasco Carrasco, Maria mcarrasr@uc.cl
Bilde av John Hawthorne Hawthorne, John Waynflete Professor of Metaphysical Philosophy at Magdalen College, Oxford john.hawthorne@philosophy.ox.ac.uk
Bilde av Francois Recanati Recanati, Francois Professor, Institut Nicod (Paris), Arché Professorial Fellow 01 44 32 26 94 recanati@ens.fr
Bilde av Ole Røgeberg Røgeberg, Ole Senior Research Fellow at the Frisch Centre ole.rogeberg@frisch.uio.no
Bilde av Helen Steward Steward, Helen Senior Lecturer, University of Leeds
Bilde av Christine Tappolet Tappolet, Christine Professor, Université de Montréal. Canada Research Chair in Ethics and Meta-ethics christine.tappolet@umontreal.ca
Bilde av Larry Temkin Temkin, Larry Professor, Rutgers University temkin@rci.rutgers.edu
Bilde av Theresa Tobin Tobin, Theresa Assistant Professor, Marquette University theresa.tobin@marquette.edu
Bilde av Bertil Tungodden Tungodden, Bertil Professor, Norwegain School of Economics (NHH) bertil.tungodden@nhh.no
Bilde av Alejandro G. Vigo Vigo, Alejandro G. Professor, Universidad de Navarra, Spain avigo@unav.es
Bilde av Catherine Wilson Wilson, Catherine Regius Professor of Moral Philosophy, University of Aberdeen c.wilson@abdn.ac.uk