Personer

Søk etter ansatte og studenter

Personer 1 - 25 av 172
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Christine Amadou Amadou, Christine Førsteamanuensis 22 85 6146 98643159 christine.amadou@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Heidi Bale Amundsen Amundsen, Heidi Bale Stipendiat kunsthistorie +47 - 22 85 5113 +47 - 47 23 46 22 h.b.amundsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Samtidskunst, Estetikk, Fotografi, Fotobøker, Fenomenologi, Kuratering
Bilde av Øivind Andersen Andersen, Øivind Professor emeritus +47-22841502 95916499 oivind.andersen@ifikk.uio.no Klasiske språk, Gresk litteratur, Episk diktning, Retorikk
Bilde av Per Ariansen Ariansen, Per Professor emeritus +47-22855938 per.ariansen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Miljøfilosofi
Bilde av Olav Asheim Asheim, Olav Professor emeritus +47-47862974 olav.asheim@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Monika Asztalos Murdoch Asztalos Murdoch, Monika Professor +47-22856840 m.a.murdoch@ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Latin
Bagnoli, Carla Professor II carla.bagnoli@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Øivind Lorenz Storm Bjerke Bjerke, Øivind Lorenz Storm Professor +47-22855379 90888086 90888086 o.l.s.bjerke@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Frode Alfson Bjørdal Bjørdal, Frode Alfson Professor emeritus f.a.bjordal@ifikk.uio.no Filosofi, Logikk, Grunnlagsproblem i matematikk, Semantiske og Mengdeteoretiske Paradoks, Religionsfilosofi
Bilde av Ina Blom Blom, Ina Professor 22855366 ina.blom@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Estetikk, Kunstteori, Kunst og teknologi, Medieestetikk, Mediearkeologi, Modernisme, 20. århundre, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Inga Bostad Bostad, Inga Direktør +47-22842035 +47-93085191 inga.bostad@nchr.uio.no Filosofi, Ex.phil., Språkfilosofi, Skeptisisme, Anvendt filosofi, Anderledeshet, Pedagogisk filosofi, Erkjennelsesteori
Bilde av Dragana Bozin Bozin, Dragana Førsteamanuensis - Filosofi 22854903 dragana.bozin@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Thomas Brodahl Brodahl, Thomas Stipendiat thomas.brodahl@ifikk.uio.no
Bilde av Berit Brogaard Brogaard, Berit Professor II berit.brogaard@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Erlend Bronken Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Fronter, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Brændvik, Geir Parelius Universitetslektor - Filosofi 22857540 90528906 geir.brandvik@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bull, Christian Hervik Forsker +47-22850333 c.h.bull@ifikk.uio.no
Bilde av Silvio Friedrich Bär Bär, Silvio Friedrich Professor +47-22855338 s.f.bar@ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Retorikk, Intertekstualitet, Resepsjon
Bilde av Halfdan Martin Baadsvik Baadsvik, Halfdan Martin Stipendiat h.m.baadsvik@ifikk.uio.no Gresk og latin, Antikken, Kunsthistorie, Arkitektur, Vitruv
Bilde av Herman Wright Cappelen Cappelen, Herman Wright Professor +47-22856947 h.w.cappelen@csmn.uio.no Filosofi
Carlsson, Andreas Brekke Forsker +47-22841065 a.b.carlsson@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Lars Christie Christie, Lars Førsteamanuensis + 4722855996 /+4799792255 lars.christie@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Panagiotis Dimas Dimas, Panagiotis Professor - Filosofi 22857918 panagiotis.dimas@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Beate Elvebakk Elvebakk, Beate Instituttleder +47-22856956 + 47 417 84 106 beate.elvebakk@ifikk.uio.no
Bilde av Eyjólfur Kjalar Emilsson Emilsson, Eyjólfur Kjalar Professor +47-22856959 e.k.emilsson@ifikk.uio.no Filosofi, Antikken