Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 176
Navn Telefon E-post Emneord
Lassen, Bente Professor emeritus +47-22856843 bente.lassen@ifikk.uio.no Klassiske språk
Bilde av Ida Kamilla Lie Lie, Ida Kamilla Stipendiat +47-22854866 452 88 922 i.k.lie@ifikk.uio.no Scandinavian Design, Industrial Design, Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Lena Liepe Liepe, Lena Professor +47-22856149 lena.liepe@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Middelalder, Ikonografi, Billedtolkning og billedforståelse, Bokmaleri, Historiografi, Museer og museologi, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Øystein Linnebo Linnebo, Øystein Professor +47-22856961 +47-46660036 oystein.linnebo@ifikk.uio.no Filosofi, Logikk, Metafysikk, Språkfilosofi, Frege
Bilde av Kjell Madsen Madsen, Kjell Førstelektor - Filosofi (emeritus) 22855725 kjell.madsen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Reidar Maliks Maliks, Reidar Førsteamanuensis +47-22858002 reidar.maliks@ifikk.uio.no Filosofi
Malmanger, Magne Professor Emeritus Kunsthistorie
Bilde av Alejandra Mancilla Mancilla, Alejandra Førsteamanuensis +47-22841677 alejandra.mancilla@ifikk.uio.no Idehistorie, Miljøetikk, Etikk og moralfilosofi, Politisk filosofi
Bilde av Jens Mangerud Mangerud, Jens Stipendiat +47-22857035 jens.mangerud@ifikk.uio.no Klassiske språk, Papyrologi, Gresk
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47-22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no
Bilde av Anastasia Maravela Maravela, Anastasia Professor +47-22856843 anastasia.maravela@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Gresk, Epos, Lyrikk, Papyrologi, Antikkens medisin, Edisjonsfilologi, Narrativanalyse, Intertekstualitet, Semantikk, Leksikografi
Bilde av Ingrid Margareta Markussen Markussen, Ingrid Margareta Professor emeritus i.m.markussen@ifikk.uio.no Idehistorie
Bilde av Nikita Mathias Mathias, Nikita Stipendiat med ekstern finansiering nikita.mathias@ifikk.uio.no; nikita.mathias Estetikk, Kunsthistorie, Landskapamaleri, Filmhistorie, Mediehistorie
Mathisen, Steinar Professor emeritus 91164522 steinar.mathisen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Emil Leth Meilvang Meilvang, Emil Leth Stipendiat e.l.meilvang@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Videnskabshistorie, Modernisme, Livsfilosofi, Avantgarde
Bilde av Jorid  Moen Moen, Jorid PhD stipendiat +47 90361801 jorid.moen@ifikk.uio.no Filosofi, Vitenskapsfilosofi, Bevissthetsfilosofi, Pragmatisme, Psykiatri
Bilde av Ole Martin Moen Moen, Ole Martin Forsker +47-22859102 +47-41686074 41686074 o.m.moen@ifikk.uio.no Anvendt etikk, Etikk, Filosofi, Bevissthetsfilosofi
Bilde av Ragnar Braastad Myklebust Myklebust, Ragnar Braastad Førstelektor - Filosofi (emeritus) 22857545 r.b.myklebust@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Hedda Hassel Mørch Mørch, Hedda Hassel Postdoktor h.h.morch@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Metafysikk
Bilde av Erik Mørstad Mørstad, Erik Førsteamanuensis +47-22855567 90724482 erik.morstad@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Modernisme, Munch, Nathalie Heinich, Henrik Ibsen, Gustav Vigeland
Bilde av Anders Nes Nes, Anders Forsker +47-22841663 99521468 +47-99521468 anders.nes@csmn.uio.no Bevissthetsfilosofi, Filosofi, Rasjonalitet, Språkfilosofi, Normativitet, Erkjennelsesteori
Bilde av Grethe Netland Netland, Grethe Administrativ leder - CSMN 22 84 10 61 94 79 58 36 grethe.netland@ifikk.uio.no Personaladministrasjon, Økonomistyring
Nilsson, Ingela Professor II ingela.nilsson@ifikk.uio.no Klassiske språk