Personer med emneord «Modernisme»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ina Blom Blom, Ina Professor +47-22855366 ina.blom@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Estetikk, Kunstteori, Kunst og teknologi, Medieestetikk, Mediearkeologi, Modernisme, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Kjetil Fallan Fallan, Kjetil Professor +47-22858613 +47-90937874 kjetil.fallan@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur, Kulturhistorie, Populærkultur, Modernisme, Modernitet, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Anny Fremmerlid Fremmerlid, Anny Førstelektor +47-22857354 +47-92416141 anny.fremmerlid@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Grafikk, Modernisme, Naturalisme, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Bente Larsen Larsen, Bente Professor +47-22856734 bente.larsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Estetikk, Modernisme
Bilde av Emil Leth Meilvang Meilvang, Emil Leth Stipendiat e.l.meilvang@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Videnskabshistorie, Modernisme, Livsfilosofi, Avantgarde
Bilde av Erik Mørstad Mørstad, Erik Førsteamanuensis +47-22855567 90724482 erik.morstad@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Modernisme, Munch, Nathalie Heinich, Henrik Ibsen, Gustav Vigeland
Bilde av Ellef Prestsæter Prestsæter, Ellef Stipendiat ellef.prestsater@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Modernisme, Vitenskapshistorie, Medievitenskap, Visuell kultur, Bilde, Arkivteori
Bilde av Øystein Sjåstad Sjåstad, Øystein Førsteamanuensis +47-22841057 +47 90649434 oystein.sjastad@hf.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser, Semiotikk, Modernisme, Tegneserier
Bilde av Aron Vinegar Vinegar, Aron Professor +47-22857178 aron.vinegar@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kultur, Estetikk, Kunstfilosofi, Modernisme, Postmodernisme, Kunstteori, Design og arkitektur, Fotografihistorie, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Anne Wichstrøm Wichstrøm, Anne Professor emeritus 95229520 anne.wichstrom@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Middelalder, Modernisme, Kunst og kjønn