Filosofi - Side 4

Personer 76 - 87 av 87
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristoffer Sundberg Sundberg, Kristoffer Stipendiat kristoffer.sundberg@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Torstein Theodor Tollefsen Tollefsen, Torstein Theodor Professor - Filosofi 22857548 torstein.tollefsen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil., Metaphysics, Philosophy of Religion, Ancient Philosophy, Late Antiquity, Church Fathers
Bilde av Ingvild Torsen Torsen, Ingvild Førsteamanuensis +47-22857850 ingvild.torsen@ifikk.uio.no Filosofi, Kontinental filosofi, Estetikk, Fenomenologi
Bilde av Franco Trivigno Trivigno, Franco Professor +47-22844443 +47-22844443 franco.trivigno@ifikk.uio.no Filosofi, Antikken, Etikk og moral
Bilde av Joost Jacob Vecht Vecht, Joost Jacob Stipendiat +47-22855323 j.j.vecht@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Arne Johan Vetlesen Vetlesen, Arne Johan Professor +47-22857754 a.j.vetlesen@ifikk.uio.no Filosofi, Etikk og moralfilosofi, Anvendt etikk, Sosialfilosofi, Politisk filosofi, Rettsfilosofi, Miljøetikk, Miljøfilosofi, Kontinentalfilosofi, Erkjennelsesteori, Metafysikk, Kosmologi
Vikesdal, Sara Kasin Stipendiat s.k.vikesdal@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Hilde Vinje Vinje, Hilde Stipendiat - Filosofi 47661286 hilde.vinje@ifikk.uio.no Filosofi, Antikken
Bilde av Sebastian Watzl Watzl, Sebastian +47-228-41672 sebastian.watzl@csmn.uio.no Filosofi
Bilde av Else I Wiestad Wiestad, Else I Professor emeritus +47-22857632 e.i.wiestad@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil, Kvinne- og kjønnsteori, filosofihistorie, pedagogisk teori, stedsfenomenologi
Bilde av Aksel Øijord Øijord, Aksel Universitetslektor - Filosofi 22854108 aksel.oijord@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Solveig Aasen Aasen, Solveig Førsteamanuensis +47-22855726 +4790084465 solveig.aasen@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Estetikk, Metafysikk