Filosofi - Side 4

Personer 76 - 89 av 89
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristoffer Sundberg Sundberg, Kristoffer Stipendiat kristoffer.sundberg@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Torstein Tollefsen Tollefsen, Torstein Professor +47-22857548 torstein.tollefsen@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Ingvild Torsen Torsen, Ingvild Førsteamanuensis +47-22857850 ingvild.torsen@ifikk.uio.no Filosofi, Kontinental filosofi, Estetikk, Fenomenologi
Bilde av Franco Trivigno Trivigno, Franco Professor +47-22844443 +47-22844443 franco.trivigno@ifikk.uio.no Filosofi, Antikken, Etikk og moral
Bilde av Joost Jacob Vecht Vecht, Joost Jacob Stipendiat +47-22855323 j.j.vecht@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Arne Johan Vetlesen Vetlesen, Arne Johan Professor +47-22857754 a.j.vetlesen@ifikk.uio.no Kosmologi, Sosialfilosofi, Erkjennelsesteori, Etikk og moralfilosofi, Miljøfilosofi, Kontinentalfilosofi, Rettsfilosofi, Miljøetikk, Filosofi, Politisk filosofi, Anvendt etikk, Metafysikk
Vikesdal, Sara Kasin Stipendiat s.k.vikesdal@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Hilde Vinje Vinje, Hilde Stipendiat - Filosofi 47661286 hilde.vinje@ifikk.uio.no Filosofi, Antikken
Bilde av Sebastian Watzl Watzl, Sebastian Førsteamanuensis +47-22841672 sebastian.watzl@ifikk.uio.no Filosofi
Bilde av Jon Wetlesen Wetlesen, Jon Professor Emeritus - Institutt for filosofi, ide- og kunsthistorie og klassiske språk jon.wetlesen@ifikk.uio.no Filosofi, etikk, dyrs moralske status, Spinoza, buddhisme, Religionsfilosofi
Bilde av Else I Wiestad Wiestad, Else I Professor emeritus +47-22857632 e.i.wiestad@ifikk.uio.no filosofihistorie, pedagogisk teori, Filosofi, stedsfenomenologi, Kvinne- og kjønnsteori, Ex.phil
Yermakova, Yelena Stipendiat yelena.yermakova@ifikk.uio.no Filosofi, Politisk filosofi, Antarktis
Bilde av Aksel Øijord Øijord, Aksel Universitetslektor +47-22854108 aksel.oijord@ifikk.uio.no Filosofi, Ex.phil.
Bilde av Solveig Aasen Aasen, Solveig Forsker +47-22855726 +4790084465 solveig.aasen@ifikk.uio.no Filosofi, Bevissthetsfilosofi, Språkfilosofi, Estetikk, Metafysikk