Personer med emneord «Emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anders Ekeland Ekeland, Anders Studiekonsulent Japansk med Japan-studier, internasjonal koordinator for Asia +47 22 85 56 40 anders.ekeland@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Studiekonsulent for Kinesisk med Kina-studier +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Opptak, Studieplaner, Tilrettelegging
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Studiekonsulent for religionshistorie +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Tilrettelegging
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieteamkoordinator og studiekonsulent Sør-Asia 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, veiledning, opptak, studieplaner, delstudier i utlandet, stedfortreder for studieleder
Bilde av Marie  Nicolaisen ( I permisjon)  Nicolaisen ( I permisjon) , Marie marie.nicolaisen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudium i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering, Kulturhistorie
Bilde av Ida Sletta Sletta, Ida Studiekonsulent Middle East Studies 228 58382 ida.sletta@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, FS, Opptak, TP, Undervisningsplanlegging
Bilde av Carina Bjerk Tørud Tørud, Carina Bjerk Førstekonsulent +47-22856703 c.b.torud@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudium i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering, Kulturhistorie, Museologi