Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 125 av 143
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Maximino Jesus Ruiz Rufino Rufino, Maximino Jesus Ruiz Førstelektor +47-22844714 m.j.r.rufino@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, Spansk grammatikk, Spansk som fremmedspråk (ELE)
Bilde av Irene Solvang  Ryan Ryan, Irene Solvang I permisjon i.s.ryan@ilos.uio.no Studieadministrasjon, studiekvalitet, arbeidspliktregnskap
Bilde av Antin Fougner Rydning Rydning, Antin Fougner Professor +47-22856832 a.f.rydning@ilos.uio.no Fransk, Fransk språk, Translatologi, Oversettelse, Oversettelsesprosesser, Konseptuelle metaforer og metonymier
Bilde av Anne Birgitte Rønning Rønning, Anne Birgitte Professor +47-22856741 a.b.ronning@ilos.uio.no Allmenn litteraturvitenskap, Litteratur og litteraturvitenskap, Kjønn og litteratur, Estetikk, Digital humaniora
Bilde av Sergio Sabbatini Sabbatini, Sergio Universitetslektor +47-22856355 sergio.sabbatini@ilos.uio.no Italiensk språk, Italiensk litteratur, Italia, Italiensk som fremmed språk, Kjønn og litteratur
Bilde av Trond Kruke Salberg Salberg, Trond Kruke Professor +47-22856830 48009785 +47-48009785 t.k.salberg@ilos.uio.no Fransk, Gammelfransk, Litteratur
Bilde av Christine Meklenborg Salvesen Salvesen, Christine Meklenborg Forsker +47-22857338 90720200 +47-90720200 c.m.salvesen@ilos.uio.no Fransk språk, Språkhistorie, Ordrekkefølge, Klitika, V2, Generativ lingvistikk, Kartografi, Kontrastiv lingvistikk
Bilde av Ingeborg Sanner Sanner, Ingeborg Universitetslektor +47-22854886 ingeborg.sanner@ilos.uio.no Nederlandsk, Nederlandsk litteraturhistorie og litteratur
Santos, Diana Sousa Marques Professor +47-22857657 d.s.m.santos@ilos.uio.no språkteknologi, portugisisk, semantikk, datalingvistikk, Oversettelse
Sarfi, Eva Universitetslektor +47-22856796 eva.sarfi@ilos.uio.no Områdestudier, Sentral-Europa, Ungarn, Polen
Saric, Ljiljana Professor +47-22858270 ljiljana.saric@ilos.uio.no Bosnisk/kroatisk/serbisk, Sentral-Europa og Balkan, Kognitiv lingvistikk, Semantikk, Diskursanalyse, Diskurs og identitet
Bilde av Rebecca Scherr Scherr, Rebecca Førsteamanuensis +47-22856944 rebecca.scherr@ilos.uio.no Litteratur og litteraturvitenskap, Litteratur og kjønn, Queer teori, Film og filmteori, Nord-amerika
Bilde av Johan Schimanski Schimanski, Johan Professor +47-22854314 johan.schimanski@ilos.uio.no allmenn litteraturvitenskap, litteratur og litteraturvitenskap, grenser, nasjonal identitet, postkolonialisme, arktiske diskurser, walisisk, science fiction, forfattermuseer
Bilde av Tone Selboe Selboe, Tone Professor +47-22856975 tone.selboe@ilos.uio.no Litteratur, Litteraturhistorie, Realisme, Modernisme, Hermeneutikk, Bylitteratur, Camilla Collett, Karen Blixen, Cora Sandel, Virginia Woolf
Bilde av Kirsti Sellevold Sellevold, Kirsti Rådgiver +47-22845693 kirsti.sellevold@ilos.uio.no forskningsadministrasjon
Bilde av Thomas Sirges Sirges, Thomas Professor +47-22855900 thomas.sirges@ilos.uio.no Tysk, Tyskland, Tysk kultur
Skjær, Sonja Universitetslektor 90090253 sonja.skjaer@gmail.com
Skogmo, Siri Fürst Stipendiat +47-22856167 s.f.skogmo@ilos.uio.no Oversettelse, Engelsk grammatikk, Kontrastiv lingvistikk, Engelskspråklig litteratur
Bilde av Tina Skouen Skouen, Tina Førsteamanuensis +47-22856899 97617639 +47-976 17 639 tina.skouen@ilos.uio.no Engelsk, Litteratur, Tidligmoderne retorikk og grammatikk, Humanismen, Bokhistorie, Engelsk vitenskapshistorie, Emblembøker
Bilde av Ole Sneltvedt Sneltvedt, Ole Stipendiat +47-22856977 ole.sneltvedt@ilos.uio.no
Bilde av Ida Hove Solberg Solberg, Ida Hove Stipendiat +47-22855075 91605474 +47 916 05 474 i.h.solberg@ilos.uio.no Oversettelse, Oversettelsestudier, Litteratur, Fransk språk, Engelsk språk
Bilde av Hanne Katinka Solhaug Solhaug, Hanne Katinka Rådgiver +47-22844734 h.k.solhaug@ilos.uio.no Administrasjon, Nettpublisering, Doktorgradsutdanning
Spalek, Alexandra Anna Postdoktor +47-22844724 a.a.spalek@ilos.uio.no
Steen, Belinda Molteberg Stipendiat +47-22854047 b.m.steen@ilos.uio.no
Bilde av Kevin Steinman Steinman, Kevin Universitetslektor +47-22856713 kevin.steinman@ilos.uio.no