Personer med emneord «Medieestetikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elisabeth Brun Brun, Elisabeth Stipendiat + 47 47654087 elisabeth.brun@media.uio.no Medieinnovasjon, Retorikk, Ideutvikling, Metodologi, Narrativ teori, Sjangerutvikling, Fotografi, Dokumentarfilm, TV, Medieestetikk
Bilde av Synne Tollerud Bull Bull, Synne Tollerud Stipendiat 40049366 +4740049366 s.t.bull@media.uio.no Medieestetikk, Kunst og teknologi., Samtidskunst, Filmhistorie, Avantgarde, Film- og videokunst, Visuell kultur, Mediearkeologi, Kunsthistorie
Bilde av Hans Fredrik  Dahl Dahl, Hans Fredrik Professor Emeritus h.f.dahl@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Mediehistorie, Medieestetikk, Medieteorier
Ervik, Andreas Nilsen Stipendiat 93042451 a.n.ervik@media.uio.no Sosiale medier, Medieøkologi, Medieestetikk, Populærkultur
Bilde av Jon Inge Faldalen Faldalen, Jon Inge Universitetslektor j.i.faldalen@media.uio.no Filmhistorie, Medieestetikk, Medier og kommunikasjon, Filmteori, Medie- og kommunikasjonsteori, Fjernsynsfiksjon
Bilde av Annie  Fee Fee, Annie postdoktor anna.fee@media.uio.no Filmhistorie, Stumfilm, Feministisk filmhistorie, Medieestetikk, Visuell kultur, Filmteori, Fransk kultur og samfunn, Fransk film, Amerikansk filmhistorie, cinefili
Bilde av Liv Hausken Hausken, Liv Professor +47-22850436 liv.hausken@media.uio.no Medieestetikk, Tekstteori, Fotografi, Medier og kommunikasjon, Vitenskaplige bilder, Filmteori, Fjernsynsfiksjon
Bilde av Steffen Krüger Krüger, Steffen Postdoktor +47-22850442 steffen.kruger@media.uio.no Medieestetikk, Sosiale medier
Bilde av Maria Moseng Moseng, Maria Stipendiat 45066171 45066171 maria.moseng@media.uio.no Film TV og radio, Medier og etikk, Filmteori, Populærkultur, Medieestetikk, Medieteknologi
Bilde av Gry Cecilie Rustad Rustad, Gry Cecilie Postdoktor 95721279 g.c.rustad@media.uio.no Film, Tekstanalyse, Estetikk, Medieestetikk, Medieinnovasjon, TV
Bilde av Kjetil Rødje Rødje, Kjetil Førstelektor +45 5222 1536 kjetil.rodje@media.uio.no Affektteori, Filmhistorie, Mediebruk og mediepåvirkning, Visuell kultur, Medieestetikk, Filmteori, Vold og medier
Bilde av Helge Rønning Rønning, Helge Professor Emeritus +47-90023561 helge.ronning@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Medieestetikk, Ytringsfrihet og demokrati i mediene
Bilde av Ove Solum Solum, Ove Professor +47-22850432 ove.solum@media.uio.no Filmteori, Norsk film, Filmvitenskap, Medier og kommunikasjon, Medieestetikk, Filmhistorie
Bilde av Sara Rundgren Yazdani Yazdani, Sara Rundgren +47-22850406 41382375 +47 41382375 s.r.yazdani@media.uio.no Media Archaeology, Medieestetikk, Kunst og teknologi, Avantgarde, Samtidskunst
Bilde av Kim Johansen Østby Østby, Kim Johansen Førstelektor +47-22850464 +4799501298 k.j.ostby@media.uio.no Tekstanalyse, Medier og kommunikasjon, Dataspill, Medieestetikk, Populærkultur, Kjønn og seksualitet