Personer med emneord «populærmusikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stéphane Aubinet Aubinet, Stéphane Stipendiat stephane.aubinet@imv.uio.no Musikk og natur, Sámi, Musikkantropologi, Etnomusicologi, Natur/Kultur, Populærmusikk
Bilde av Ragnhild Brøvig-Hanssen Brøvig-Hanssen, Ragnhild Førsteamanuensis +47-22844409 ragnhild.brovig-hanssen@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Samfunn og musikk, Medier og musikk, Musikkanalyse, teknologihistorie
Bilde av Anne Danielsen Danielsen, Anne Professor +47 22 85 47 51 +47 482 14 002 anne.danielsen@imv.uio.no Musikkvitenskap, Populærmusikk, Afroamerikansk musikk, Rytme og groove, Musikkognisjon, Musikkanalyse, Musikkteknologi, Medier og musikk, Samfunn og musikk
Bilde av Per Ole Hagen Hagen, Per Ole Universitetslektor +47 90102590 p.o.hagen@imv.uio.no Musikkbransje, Populærmusikk, Musikkrettigheter
Bilde av Stan Hawkins Hawkins, Stan Professor +47 22 85 40 63 +47 984 14 159 e.s.hawkins@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkanalyse, Samfunn og musikk, Medier og musikk, Performativity
Bilde av Sverre Erik Henriksen Henriksen, Sverre Erik Førstelektor +47-22844424 90164778 90164778 s.e.henriksen@imv.uio.no Musikkproduksjon, studioinnspilling, miksing, mastring, musikkteknologi, populærmusikk
Bilde av Emil Kraugerud Kraugerud, Emil Stipendiat emil.kraugerud@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Musikkproduksjon, Intimitet i musikk
Bilde av Aine Mangaoang Mangaoang, Aine Postdoktor +47-22854758 aine.mangaoang@imv.uio.no Musikkvitenskap, Kulturhistorie, Media, Populærmusikk, Musikkhistorie, Musikk og medier, Ethnomusicology, Nordic
Bilde av Even Ruud Ruud, Even +47-22854752 even.ruud@imv.uio.no Musikkvitenskap, Populærmusikk, Musikkterapi, Musikkpsykologi, Musikkpedagogikk, Musikk og kulturforståelse
Bilde av Bjørnar Sandvik Sandvik, Bjørnar Vitenskapelig assistent bjornar.sandvik@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Teknologihistorie, Musikkanalyse
Bilde av Tore Størvold Størvold, Tore Stipendiat tore.storvold@imv.uio.no Nordisk musikk, Island, Musikkanalyse, Populærmusikk
Bilde av Hans Weisethaunet Weisethaunet, Hans Professor +47-22854787 hans.weisethaunet@imv.uio.no musikkvitenskap, musikkantropologi, musikksosiologi, populærmusikk, musikkhistorie, musikkjournalistikkk, ethnomusicology, jazz, medier og musikk, samfunn og musikk
Bilde av Hans T. Zeiner-Henriksen Zeiner-Henriksen, Hans T. Førsteamanuensis +47 22 85 48 57 +47 480 59 723 h.t.zeiner-henriksen@imv.uio.no Musikkvitenskap, Populærmusikk, Musikkproduksjon, Nyere musikkhistorie, Rytmeforskning, Musikk og emosjoner