Personer med emneord «Musikkteknologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ragnhild Brøvig-Hanssen Brøvig-Hanssen, Ragnhild Førsteamanuensis +47-22844409 ragnhild.brovig-hanssen@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Samfunn og musikk, Medier og musikk, Musikkanalyse, teknologihistorie
Bilde av Anne Danielsen Danielsen, Anne Professor +47 22 85 47 51 +47 482 14 002 anne.danielsen@imv.uio.no Musikkvitenskap, Populærmusikk, Afroamerikansk musikk, Rytme og groove, Musikkognisjon, Musikkanalyse, Musikkteknologi, Medier og musikk, Samfunn og musikk
Bilde av Rolf Inge Godøy Godøy, Rolf Inge Professor +47 22 85 40 64 +47 915 63 399 r.i.godoy@imv.uio.no Musikkteori, Musikkognisjon, Musikk og bevegelse, Musikkteknologi
Bilde av Tor Halmrast Halmrast, Tor Førsteamanuensis II +47 22 23 06 35 +47 951 91 675 torhalm@online.no Lydteori, Musikkteknologi, Akustikk, Signalbehandling, Komposisjon, Arrangering, Lydistallasjoner, Lyd i Rom, Lyd i forskjellige landskap
Bilde av Sverre Erik Henriksen Henriksen, Sverre Erik Førstelektor +47-22844424 90164778 90164778 s.e.henriksen@imv.uio.no Musikkproduksjon, studioinnspilling, miksing, mastring, musikkteknologi, populærmusikk
Bilde av Ulf A. S. Holbrook Holbrook, Ulf A. S. Stipendiat u.a.s.holbrook@imv.uio.no Musikkteknologi, Musikkognisjon, Lydteori, Akustikk, Psykoakustikk, Signalbehanling
Bilde av Alexander Refsum Jensenius Jensenius, Alexander Refsum Førsteamanuensis, Nestleder RITMO +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 a.r.jensenius@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Musikkteori, Musikk og bevegelse, Medier og musikk, Humanistisk informatikk, Interaksjonsdesign
Bilde av Emil Kraugerud Kraugerud, Emil Stipendiat emil.kraugerud@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Musikkproduksjon, Intimitet i musikk
Bilde av Bjørnar Sandvik Sandvik, Bjørnar Vitenskapelig assistent bjornar.sandvik@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Teknologihistorie, Musikkanalyse