Personer med emneord «Populærkultur»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut Hermundstad Aukrust Aukrust, Knut Hermundstad Professor +47-22856991 92801554 k.h.aukrust@ikos.uio.no Kulturhistorie, Kulturarv, Folkeminne og folklore, Ritualer, Kirkehistorie, Spansk historie, Populærkultur
Ervik, Andreas Nilsen Stipendiat 93042451 a.n.ervik@media.uio.no Medieøkologi, Sosiale medier, Medieestetikk, Populærkultur
Bilde av Kjetil Fallan Fallan, Kjetil Professor +47-22858613 +47-90937874 kjetil.fallan@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur, Kulturhistorie, Populærkultur, Modernisme, Modernitet, Kunsthistorieforeleser
Bilde av Yngvar Kjus Kjus, Yngvar +47-22858790 +47-92084733 yngvar.kjus@media.uio.no Medieinnovasjon, Musikk, Populærkultur, Teknologi, Medie- og kulturpolitikk og regulering
Bilde av Anders Lysne Lysne, Anders Universitetslektor +47-22850426 98824783 (+47) 98 82 47 83 anders.lysne@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Medieestetikk, Medie- og kulturteori, Filmhistorie, Filmanalyse, Filmteori, Populærkultur, Mediehistorie, Film TV og radio
Bilde av Maria Moseng Moseng, Maria Stipendiat 45066171 45066171 maria.moseng@media.uio.no Medieestetikk, Populærkultur, Medieteknologi, Filmteori, Medier og etikk, Film TV og radio
Bilde av Arnt Maasø Maasø, Arnt Førsteamanuensis 22850419 41420825 arnt.maaso@media.uio.no Medieinnovasjon, Medieteknologi, Mobile medier, Strømmetjenester, Mediebransjene, Populærkultur, Populærmusikk
Bilde av Dick Stegewerns Stegewerns, Dick Førsteamanuensis +47-228 57121 dick.stegewerns@ikos.uio.no Japan, Japansk, Populærkultur, Filmhistorie
Bilde av Rune Svarverud Svarverud, Rune Professor +47-22856982 rune.svarverud@ikos.uio.no Kina, Kinesisk, Populærkultur, Kulturmøter
Bilde av Trine Syvertsen Syvertsen, Trine Professor 97505843 +47-9750 5843 trine.syvertsen@media.uio.no Mediebransjene, Mediehistorie, Populærkultur, Medie- og kulturpolitikk, Film TV og radio
Bilde av Julianne Q. M. Yang Yang, Julianne Q. M. Stipendiat julianne.yang@iln.uio.no Skandinavisk film, Film, ScanGuilt, Populærkultur, Filmvitenskap, Reality TV
Bilde av Espen Ytreberg Ytreberg, Espen Professor +47-22850421 +47-90641319 espen.ytreberg@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Populærkultur, Medienes organisasjoner, Mediehistorie, Medie- og kommunikasjonsteori, Film TV og radio
Bilde av Marius Øfsti Øfsti, Marius Universitetslektor 93431187 93431187 marius.ofsti@media.uio.no Film TV og radio, Filmhistorie, Mediehistorie, Medie- og kulturpolitikk og regulering, Populærkultur, Mediebransjene, Medieinnovasjon, Medieteknologi
Bilde av Kim Johansen Østby Østby, Kim Johansen Førstelektor +47-22850464 +4799501298 k.j.ostby@media.uio.no Medier og kommunikasjon, Dataspill, Populærkultur, Medieestetikk, Tekstanalyse, Kjønn og seksualitet