Personer med emneord «emner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 228 56081 s.s.bjerkaker@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Litteratur, Estetiske fag, Emner
Bilde av Anders Ekeland Ekeland, Anders Studiekonsulent Japansk med Japan-studier, internasjonal koordinator for Asia +47 22 85 56 40 anders.ekeland@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent for idéhistorie, antikk kultur og klassiske språk +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Idéhistorie, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Emner
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Studiekonsulent for Kinesisk med Kina-studier +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Opptak, Studieplaner, Tilrettelegging
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Studiekonsulent for religionshistorie +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Tilrettelegging
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieteamkoordinator og studiekonsulent Sør-Asia 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, veiledning, opptak, studieplaner, delstudier i utlandet, stedfortreder for studieleder
Bilde av Marie  Nicolaisen Nicolaisen , Marie Studiekonsulent for Kulturhistorie og museologi. Internasjonal koordinator 22 85 42 73 marie.nicolaisen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudium i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering, Kulturhistorie
Bilde av Ida Sletta Sletta, Ida Studiekonsulent Midtøsten-studier, master 228 58382 ida.sletta@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, FS, Opptak, TP, Undervisningsplanlegging
Bilde av Linn Anette Thorsen Thorsen, Linn Anette Studiekonsulent for kunsthistorie 22856171 l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Kunsthistorie, Emner
Bilde av Carina Bjerk Tørud Tørud, Carina Bjerk Førstekonsulent +47-22856703 c.b.torud@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudium i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering, Kulturhistorie, Museologi
Bilde av Siri Aamodt Aamodt, Siri Studiekonsulent, master i historie 22856877 s.m.aamodt@iakh.uio.no studieadministrasjon, historie, emner, master, undervisning, eksamen, PECOS