Personer med emneord «Økonomistyring»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bernt Brundtland Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Bilde av Karen M Haugland Haugland, Karen M Kontorsjef +47-22856928 92484626 k.m.haugland@ifikk.uio.no Personalledelse, Økonomistyring
Bilde av Niels Christian Hervig Hervig, Niels Christian Seniorrådgiver +47-22854770 +47-91388250 n.c.hervig@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Målfrid Hoaas Hoaas, Målfrid Administrativ leder +47-22844428 +47-91581132 malfrid.hoaas@imv.uio.no Forskningstermin, Sykefravær, Administrativ ledelse, Arbeidsavtaler, Ansettelser, Personalledelse, Økonomistyring
Bilde av Karina Kleiva Kleiva, Karina Administrativ leder +47-22 85 68 27 +47 97 10 64 89 karina.kleiva@ilos.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Personalledelse
Bilde av Grethe Netland Netland, Grethe Administrativ leder - CSMN 22 84 10 61 94 79 58 36 grethe.netland@ifikk.uio.no Personaladministrasjon, Økonomistyring
Bilde av Anne  Nicolaysen Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon, Økonomistyring
Bilde av Geir Nilsen Nilsen, Geir Rådgiver +47-22854071 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Bilde av Katrine Randin Randin, Katrine Administrativ leder 22856769 +47-92694995 katrine.randin@iakh.uio.no Økonomistyring, Personalledelse
Bilde av Ragnhild Rebne Rebne, Ragnhild Administrativ leder +47 228 55926 +47 48179393 ragnhild.rebne@ikos.uio.no Personalledelse, Økonomistyring
Bilde av Jan Halvor Undlien Undlien, Jan Halvor Administrativ leder +47-22856747 +47-99425905 j.h.undlien@iln.uio.no Årsplan, Årsrapport, Personalledelse, Økonomistyring