Personer med emneord «IT-tjenester»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bernt Brundtland Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 bernt.brundtland@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Økonomistyring, HMS
Bilde av Jesmine Christopher Christopher, Jesmine Avdelingsingeniør +47-22844312 jesmine.christopher@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Øystein Bjarne Ekevik Ekevik, Øystein Bjarne Senioringeniør +47-22857943 97674584 +4797674584 o.b.ekevik@hf.uio.no IT-tjenester, digitale medier i læring og forskning, DMLF
Bilde av Lars Erik Eriksson Eriksson, Lars Erik Avdelingsingeniør 22854878 92634437 l.e.eriksson@hf.uio.no IT-tjenester
Hamre, Rune Normann Overingeniør +47-22854116 +47-48222141 r.n.hamre@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Heidi Løken Løken, Heidi Overingeniør +47-22844440 +47-90739023 heidi.loken@hf.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, DMLF
Bilde av Hans D Munch Munch, Hans D Overingeniør +47-22854935 +47-91796144 h.d.munch@hf.uio.no IT-tjenester
Bilde av Damir Nedic Nedic, Damir Senioringeniør +47-22857835 +47-47010357 dnedic@hf.uio.no IT-tjenester, DMLF
Bilde av Asgeir Nesøen Nesøen, Asgeir Senioringeniør +47-22855106 asgeir.nesoen@hf.uio.no IT-tjenester, DMLF
Bilde av Frank Paul Silye Silye, Frank Paul Senioringeniør +47-22857254 +47-41457931 f.p.silye@hf.uio.no IT-tjenester