Personer med emneord «Studieplaner»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 228 56081 s.s.bjerkaker@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Litteratur, Estetiske fag, Emner
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Førstekonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Anders Ekeland Ekeland, Anders Studiekonsulent Japansk med Japan-studier, internasjonal koordinator for Asia +47 22 85 56 40 anders.ekeland@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Seniorkonsulent 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Studieplaner, Veiledning, Delstudier i utlandet, Kompetansesamtale
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Studiekonsulent for Kinesisk med Kina-studier +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Opptak, Studieplaner, Tilrettelegging
Bilde av Turid Kristensen Kristensen, Turid Programkonsulent +47-22854067 turid.kristensen@hf.uio.no Opptak, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Veiledning, Studieplaner, Studiekvalitet, PhD koordinator
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Studiekonsulent for religionshistorie +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Tilrettelegging
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieteamkoordinator og studiekonsulent Sør-Asia 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, veiledning, opptak, studieplaner, delstudier i utlandet, stedfortreder for studieleder
Bilde av Marie  Nicolaisen Nicolaisen , Marie Studiekonsulent for Kulturhistorie og museologi. Internasjonal koordinator 22 85 42 73 marie.nicolaisen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudium i utlandet, Veiledning, Studieplaner, Opptak, Internasjonalisering, Kulturhistorie
Bilde av Mons Thyness Thyness, Mons Studiekonsulent +47-22844960 mons.thyness@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Fronter, Opptak, Syllabus, Studieplaner, Veiledning
Bilde av Tore Fjetland Øgaard Øgaard, Tore Fjetland Programkonsulent +47 228 56089 t.f.ogaard@iln.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning, Studieplaner, Permisjon, Deltidsstudier, Faglig-sosiale midler