Personer med emneord «Undervisningsplanlegging»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 228 56081 s.s.bjerkaker@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Litteratur, Estetiske fag, Emner
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47-22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, Polsk, Tsjekkisk, Bosnisk/kroatisk/serbisk, Sentral-Europa og Balkan, Øst-Europa
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Førstekonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Studiekonsulent arkeologi og konservering 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Ragnar Holst Larsen Larsen, Ragnar Holst Seniorkonsulent +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Veiledning, Permisjon, Deltidsstudier, Semesterstart, Disputas, PhD, Forskningsadministrasjon, Tilrettelegging, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Line Melå Melå, Line Førstekonsulent +47-22854466 line.mela@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Tysk, Nederlandsk, Undervisningsplanlegging, Verneombud
Bilde av Ida Sletta Sletta, Ida Studiekonsulent Midtøsten-studier, master 228 58382 ida.sletta@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Emner, Eksamen, Delstudier i utlandet, Veiledning, FS, Opptak, TP, Undervisningsplanlegging