Personer med emneord «Spanish»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Julian Cosmes Cuesta Cosmes Cuesta, Julian Lecturer +47 22856772 j.c.cuesta@ilos.uio.no Spanish grammar, Spanish Language, Spanish, Podcast
Bilde av Alvaro Llosa Sanz Llosa Sanz, Alvaro Associate Professor +47 22855532 a.l.sanz@ilos.uio.no Spanish, Spanish Literature, Spanish Culture, Literary Theory, Book History, Renaissance Literature, Hypermedia, Media history, Rhetoric, Material Culture, Digital Humanities, Digital Literacy
Bilde av Jorge Joaquin Locane Locane, Jorge Joaquin Associate Professor +47 22840690 j.j.locane@ilos.uio.no Spanish, Latin American Literature, Spanish Literature, Literary Theory, Book History, Translation, China, Decolonial Theory, Cold War Studies, Comparative Literature, Poetry, Transnational Intellectual Networks, Global South, Globalisation, Glotopolitics, World literature
Bilde av Juan Pellicer Pellicer, Juan juan.pellicer@ilos.uio.no Spanish, Spanish literature, Spanish culture
Bilde av Monica Poza Dieguez Poza Dieguez, Monica Senior Lecturer m.p.dieguez@ilos.uio.no Spanish, Spanish Literature, Spanish Language, Spanish culture, Spansk, Spansk språk, Spanskspråklig litteratur, Spansk kultur
Bilde av Monica Poza Dieguez Poza Dieguez, Monica Førstelektor m.p.dieguez@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, spansk litteratur og kultur, Spanish Language, Spanish, Spanish Literature, Spanish culture
Bilde av Maximino Jesus Ruiz Rufino Ruiz Rufino, Maximino Jesus Professor +47 22844714 m.j.r.rufino@ilos.uio.no Spanish, Spanish Language, Spanish grammar, Spanish as a foreign language (ELE)
Bilde av Alexandra Anna Spalek Spalek, Alexandra Anna Associate Professor +47 22856158 a.a.spalek@ilos.uio.no Linguistics, Lexical Semantics, Semantics, Morphology, Spanish, German