Personer med emneord «history» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Einar Lie Lie, Einar Professor +47 22857562 einar.lie@iakh.uio.no History, Contemporary History, Economic History, Planning and policymaking
Bilde av Andreas Bagås Lien Lien, Andreas Bagås Lecturer 95877711 a.b.lien@iakh.uio.no History, Teaching, History teaching
Bilde av Mala Loth Loth, Mala mala.loth@iakh.uio.no Historie, history
Bilde av Mala Katharina Loth Loth, Mala Katharina Doctoral Research Fellow m.k.loth@iakh.uio.no History
Bilde av Daniel Roger Maul Maul, Daniel Roger Professor +47 96823320 0047-96823320 d.r.maul@iakh.uio.no History
Bilde av John McNicol McNicol, John Senior lecturer john.mcnicol@iakh.uio.no History, Medieval History, Medieval Studies, Viking Age History, History on Film
Bilde av Daniele Miano Miano, Daniele Førsteamanuensis +47 22841944 daniele.miano@iakh.uio.no Historie, History, Ancient History, Historiography, History of Religions, History of Concepts
Bilde av Manuela Michelloni Michelloni, Manuela Librarian +39 06 5839 1005 manuela.michelloni@roma.uio.no Library, Archive, Metadata, Linked Open Data, Art history, History, Medieval art history, Renaissance art history, History of collections, Museology and museography, Cultural history
Bilde av Audrey Millet Millet, Audrey Postdoctoral Fellow +33662732450 audrey.millet@iakh.uio.no History, Fashion History, Labour, Sweatshop, Workers, Clothes, IPR, Industrialisation
Bilde av Jan Eivind Myhre Myhre, Jan Eivind Professor Emeritus j.e.myhre@iakh.uio.no History
Bilde av Svein Mønnesland Mønnesland, Svein Professor emeritus +47-90918960 svein.monnesland@ilos.uio.no Slavic, Philology, Bosnian/Croatian/Serbian, Cultural history, History, Political culture
Mørk, Hulda Kjeang Senior Lecturer h.k.mork@iakh.uio.no History
Bilde av Klaus Nathaus Nathaus, Klaus Professor +47 228 56874 (office) klaus.nathaus@iakh.uio.no History
Bilde av Hanna Marie Nicholas Nicholas, Hanna Marie Higher Executive Officer h.m.nicholas@iakh.uio.no Research administration, History, ERC, Web publishing, Internal communication, Events
Bilde av Ada Elisabeth Nissen Nissen, Ada Elisabeth Postdoctoral Fellow +47 22857270 +47 48123428 a.e.nissen@iakh.uio.no History
Bilde av Olav Njølstad Njølstad, Olav Adjunct Professor olav.njolstad@iakh.uio.no History
Bilde av Hans Jacob Orning Orning, Hans Jacob Professor +47 22841930 h.j.orning@iakh.uio.no History
Bilde av Helge Øystein  Pharo Pharo, Helge Øystein Professor Emeritus +47 22856874 h.o.pharo@iakh.uio.no History
Bilde av Veronique Isabelle Claire Pouillard Pouillard, Veronique Isabelle Claire Professor +47 22857204 v.i.c.pouillard@iakh.uio.no History, Economic History, Business History, women's history, Fashion History, Media history, Belgium, France, Congo
Bilde av Pamela Gwynne Price Price, Pamela Gwynne p.g.price@iakh.uio.no History
Bilde av Øystein Rian Rian, Øystein oystein.rian@iakh.uio.no History
Bilde av Hilde Sandvik Sandvik, Hilde Professor +47 22855741 hilde.sandvik@iakh.uio.no History
Bilde av Anne-Lise Seip Seip, Anne-Lise a.l.seip@iakh.uio.no History
Bilde av Jon Vidar Sigurdsson Sigurdsson, Jon Vidar Head of Department +47 22841955 +47 97149914 j.v.sigurdsson@hf.uio.no History, Viking Age, Vikings, Medieval Studies, Medieval History, Social History, Cultural history, Church History, Christianity, Iceland, Norway, Scandinavia, Political culture
Bilde av Jarle Simensen Simensen, Jarle jarle.simensen@iakh.uio.no History