Personer med emneord «studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent (i permisjon) 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Søreng, Tine Benedicte Seniorrådgiver t.b.soreng@hf.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; South Asian Culture and Society; persisk; tyrkisk
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Rita Hjorteset Hjorteset, Rita Førstekonsulent +47 22857069 rita.hjorteset@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, pensum og undervisningsplaner, arbeidspliktregnskap
Bilde av Andrine Roland Spets Spets, Andrine Roland Førstekonsulent +47 22855728 22 85 57 28 a.r.spets@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Nora Birkeland Birkeland, Nora Rådgiver +47 22854605 nora.birkeland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studier, Historie, Bachelor, Undervisningsplanlegging, Emneevaluering, emnevalg, Emner
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Marthe Bogen Bogen, Marthe Seniorkonsulent +47 22845889 marthe.bogen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, Bachelor
Bilde av Yngvild Storli Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, master, Masteropptak, Studieveiledning
Klasson, Magne Førstekonsulent +47 22858625 22858553 magne.klasson@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Historie
Bilde av Jenny Kristine Haga Nielsen Nielsen, Jenny Kristine Haga Higher Executive Officer +47 22854334 j.k.h.nielsen@imv.uio.no Studieadministrasjon, Musikkvitenskap
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bilde av Tor Erik Risvik Johnsen Johnsen, Tor Erik Risvik Seniorkonsulent +47 22854794 t.e.r.johnsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Seniorkonsulent +47 22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina, Utveksling, Internasjonalisering
Bilde av Cecilia Kosanetzky Ingulstad Ingulstad, Cecilia Kosanetzky Førstekonsulent +47 22856081 c.k.ingulstad@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Tysk, Nederlandsk, Italiensk, Eksamen
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Spansk, Portugisisk
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Rådgiver +47 22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Stedfortreder studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Seniorkonsulent +47 22855549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47 22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Margrethe Møller Pedersen Pedersen, Margrethe Møller Seniorkonsulent +47 22856099 m.m.pedersen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Torhild Joa Joa, Torhild Førstekonsulent +47 22856060 torhild.joa@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Eksamensplanlegging, Eksamen, Studiestart, Kulturhistorie, Museologi og kulturarvstudier, Veiledning