Personer med emneord «Administrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Aasvangen, Linda Rådgiver +47 22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, HMS, Verneombud
Aronsen, Elisabeth Seniorkonsulent +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp
Bjørkelund, Ingun Marie Seniorkonsulent +47 22845324 97 16 51 17 i.m.bjorkelund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Innkjøp, Drift, Basware, Reise
Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47 22845336 k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Botani, Kisra Sabri Seniorkonsulent 22 85 19 51 0047 45210960 k.s.botani@khm.uio.no Administrasjon, Økonomi, Regnskap, Lønn, Reise, Refusjoner, Fakturaer, Kontrollprogram, Driftsmidler
Buday, Marta Seniorkonsulent +47 22851961 marta.buday@khm.uio.no Administrasjon, Regnskap, Økonomi, Avstemming, Kontrollprogram, Fakturaer, Lønn, Reise, Refusjoner, Fakturaer, Driftsmidler, Opplæring
Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845327 +47-91855211 (mob) linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Englien, Christian Førstekonsulent +47 22845048 christian.englien@medisin.uio.no Administrasjon, Innkjøper, Fakturaer, Basware, Opptaksrutiner, Verneombud, Tilganger
Førland, Ragnhild Norheim Førstekonsulent +47 22856983 r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, Faktura
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Daglig drift SERI, Veiledning
Haugan, Camilla Rådgiver +47 22851919 +47 90512984 camilla.haugan@khm.uio.no Administrasjon, Rapportering, Nettpublisering, Innkjøp, Brukerstøtte
Heibreen, Tom Seniorkonsulent +47 22851922 tom.heibreen@khm.uio.no Brukerstøtte, Rapportering, Innkjøp, Rekruttering, Ansettelser, Administrasjon
Helland-Hansen, Bjørn C Senioringeniør +47 22855449 +47 91147974 (mob) b.c.helland-hansen@kjemi.uio.no Teknologiledelse, Administrasjon
Hveem, Marie Sofie Førstekonsulent +47 23066823 +47 48250622 m.s.hveem@medisin.uio.no Administrasjon, Nettpublisering, Fakturaer, Refusjon
Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 +47 48204505 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Jensen, Jan S. Rådgiver +47 22851952 j.s.jensen@khm.uio.no Administrasjon, HMS
Johansen, Gard Atle Fullmektig +47 22854990 g.a.johansen@iln.uio.no Administrasjon
Karlsen, Benedikte Fagerli Seniorkonsulent +47 22854440 b.f.karlsen@astro.uio.no Kontorstøtte, Senterkoordinator, Administrasjon, Senterkoordinator, Solfysikk, Rosseland, RoCS
Kjersem, Kristine Rona Førstekonsulent +47 22845567 +47 99509760 k.r.kjersem@medisin.uio.no Innkjøper, Administrasjon, Fakturaer, Basware
Kristiansen, Ørnulf Førstekonsulent +47-22859706 +47-46952216 (mob) ornulf.kristiansen@jus.uio.no Basware, Fakturaer, Innkjøp, Arrangementer, Administrasjon
Larsen, Hege Cathrine Rådgiver +47 22851954 h.c.larsen@khm.uio.no Regnskap, Økonomi, Prosjekter, Administrasjon, Ekstern finansiering, Frikjøp, Budsjett
Lello, Paul Martin Rådgiver +47 22845578 +47 98234693 (mob) p.m.lello@admin.uio.no Administrasjon, Saksbehandling
Lindblom, Anne Charlotte Rådgiver +47 22844298 +47 476 55 358 a.c.lindblom@iln.uio.no sentre for fremragende forskning (SFF), Forskerskole, Mobilitet, masterprogram, Administrasjon, Kommunikasjon
Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47 22851020 +47 94825622 (mob) h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Loeshagen, Anne Berit Konsulent +47 22851917 a.b.loeshagen@khm.uio.no Administrasjon
Lund, Steinar Konsulent +47 22850622 steinar.lund@medisin.uio.no Administrasjon, Fakturaer, Bilag
Magnusson, Ola Anders Rådgiver +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Markussen, Marit Gamst Rådgiver +47 22859758 m.g.markussen@khm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Administrasjon, Personal
Midttun, Agnes Førstekonsulent +47 22856511 agnes.midttun@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning
Nesteby, Mari Elise Seniorkonsulent +47 22859234 m.e.nesteby@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Forskerstøtte MED, Administrasjon, Prosjektkoordinering, FANE-HELSAM
Nettum, Sara Seniorkonsulent +47 22854419 sara.nettum@astro.uio.no Senterkoordinator, Administrasjon, Senterkoordinator, Solfysikk, Rosseland, RoCS, Solfysikk, Forskning, Internasjonalt samarbeid
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Omnes, Kristian Rådgiver +47 22859995 kristian.omnes@khm.uio.no Administrasjon, Utstillinger, Resepsjon, Innkjøper, Bestillingssystemet, Kontrakter
Opheim, Berit Lund Administrativ koordinator 67968846 b.l.opheim@medisin.uio.no Administrasjon, Personaladministrasjon, Økonomistyring, Studieadministrasjon, Forskerstøtte MED
Robøle, Anita Seksjonssjef +47 22845849 99011171 (mob) anita.robole@medisin.uio.no Ledelse, Administrasjon
Rustad, Ole Rådgiver +47 22851387 +47 41385202 (mob) ole.rustad@medisin.uio.no Administrasjon, ePhorte, Helse miljø og sikkerhet, HMS, HMS-koordinator
Simonsen, Inger-Lise Seniorkonsulent +47 22856276 i.l.simonsen@mn.uio.no Administrasjon
Skauge, Mona Rådgiver +47 22851953 mona.skauge@khm.uio.no Kontrollprogram., Økonomi, Avtaler, Innkjøper, Administrasjon, Innkjøp
Skei, Caroline Strutz Seniorkonsulent +47 22845073 c.s.skei@ifikk.uio.no Administrasjon, Ansettelser, Lederstøtte, Saksinnmelding
Skramstad, Tone Kontorsjef +47 22858646 +47 93092281 (mob) tone.skramstad@fys.uio.no Ledelse, Administrasjon, Nettredaktør
Strand, Karoline Rådgiver +47 98464674 (mob) karoline.strand@admin.uio.no Prosjekter, Administrasjon
Strand, Nina Ledelseskonsulent 22858605 nina.strand@iln.uio.no Administrasjon
Strandh, Bente Hennie Seniorrådgiver +47 22855445 +47 99225848 (mob) b.h.strandh@admin.uio.no Prosjektledelse, Koordinering, Administrasjon, Informasjon
Sørheim, Åse Frivold Seniorrådgiver 23 07 15 07 a.f.sorheim@medisin.uio.no Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Theodorsen, Lill Kristin Seniorkonsulent +47 22856511 l.k.theodorsen@astro.uio.no Masterutdanning, Emner, Studieadministrasjon, Administrasjon, Forskerutdanning
Zadeh, Robabeh Shirin Mahmoud Førstekonsulent +47 22845565 r.s.m.zadeh@medisin.uio.no Innkjøper, Fakturaer, Basware, Administrasjon
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Øygarden, Tore Seniorkonsulent +47 22859557 +4791354670 (mob) tore.oygarden@admin.uio.no Teknisk, Administrasjon, Saksbehandling, Arrangementer, Brukerstøtte