Personer med emneord «EKVA»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergem, Ole Kristian Forsker +47 22844125 o.k.bergem@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Klasseromsforskning, EKVA
Björnsson, Julius Kristjan Forsker +47 22857719 +47 91134593 (mob) +47 91134593 j.k.bjornsson@ils.uio.no Nasjonale prøver, EKVA, Psykometri
Bratting, Karianne Berg Seniorkonsulent 93265950 k.b.bratting@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning, EKVA, Kartlegging, Assessment, Computer-based assessment, children and youth education, Item Response Theory, LEA, Large-scale assessments, Mathematical learning difficulties, Mathematics, Numeracy
Eriksen, Anna Seniorrådgiver +47 22844915 anna.eriksen@ils.uio.no EKVA
Frønes, Tove Stjern Forsker +47 22844397 t.s.frones@ils.uio.no Norskfaget, Læring og utdanning, EKVA, Fagdidaktikk, LEA, Læring og utdanning, Leseforståelse
Haavik, Ann Britt +47 22844160 a.b.haavik@ils.uio.no EKVA
Jensen, Ragnhild Engdal Stipendiat r.e.jensen@ils.uio.no EKVA
Kaarstein, Hege Forsker +47 22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, EKVA, TEDS-M, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, LEA
Kjærnsli, Marit Førsteamanuensis +47 22854153 +47 97726569 (mob) marit.kjarnsli@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning
Lehre, Anne-Catherine W G Forsker +47 22854151 a.c.w.g.lehre@ils.uio.no Læring og utdanning, EKVA, Kvantitative utdanningsanalyser, Inter-og intrasex variabilitet
Narvhus, Eva Kristin Seniorrådgiver +47 22856892 e.k.narvhus@ils.uio.no EKVA
Nilsen, Trude Forsker +47 22854817 trude.nilsen@ils.uio.no LEA, EKVA, TIMSS, Kvantitative utdanningsanalyser, Læring og utdanning, Læringsutbytte, skolemiljø, Undervisningskvalitet
Nortvedt, Guri Førsteamanuensis +47 22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no EKVA, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning
Pettersen, Andreas Forsker andreas.pettersen@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, EKVA, Kvantitative utdanningsanalyser, PISA
Radišić, Jelena Forsker jelena.radisic@ils.uio.no EKVA, LEA
Roe, Astrid Seniorforsker +47 22844400 astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Rohatgi, Anubha Seniorrådgiver +47 22854048 anubha.rohatgi@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Skolemiljø, IKT og læring, LEA
Ryen, Jostein Andresen Seniorrådgiver +47 22858580 j.a.ryen@ils.uio.no EKVA
Skar, Morten Seniorrådgiver +47 22844416 45465815 morten.skar@ils.uio.no EKVA
Teig, Nani Postdoktor nani.teig@ils.uio.no EKVA, PISA, TIMSS, Naturfagdidaktikk, Læring og utdanning, utforskende arbeidsmåter, loggfiler analyse