Personer med emneord «Ibsen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Giuliano D'Amico D'Amico, Giuliano Associate Professor +47 22858689 giuliano.damico@ibsen.uio.no Ibsen, Scandinavian literature, Western esotericism, Translation Studies, History of the Book, Reception Studies, Sociology of Literature
Bilde av Giuliano D'Amico D'Amico, Giuliano Førsteamanuensis +47 22858689 giuliano.damico@ibsen.uio.no Ibsen, Nordisk litteratur, Oversettelsestudier, Bokhistorie, Resepsjon, Litteratursosiologi, Vestlig esoterisme
Bilde av Gianina Druţă Druţă, Gianina Guest lecturer +40-729657829 Ibsen, Romanian theatre, Digital Humanities, Reception Studies, IbsenStage
Bilde av Gianina Druţă Druţă, Gianina Gjesteforeleser +40-729657829 Ibsen, Rumensk teater, Digital humaniora, Resepsjonsstudier, IbsenStage
Bilde av Nina Marie Evensen Evensen, Nina Marie Digital redaktør, datarøkter +47-92060359 n.m.evensen@ibsen.uio.no Det virtuelle Ibsensenteret, Ibsenstage, Digital humaniora, Edisjonsfilologi, Ibsen, Nordisk litteratur
Bilde av Cristina Gomez Baggethun Gomez Baggethun, Cristina Trainee +47 22845994 c.g.baggethun@ibsen.uio.no Ibsen, drama and theater, Nordic literature, translation, philosophy
Bilde av Cristina Gomez Baggethun Gomez Baggethun, Cristina Aspirant +47 22845994 c.g.baggethun@ibsen.uio.no Ibsen, drama og teater, nordisk litteratur, oversettelse, filosofi
Bilde av Live Hov Hov, Live live.hov@ikos.uio.no Theatre history, Ibsen, Music theatre, Baroque Opera
Bilde av Live Hov Hov, Live Professor emerita live.hov@ikos.uio.no Teatervitenskap, Teaterhistorie, Musikkteater, Operahistorie, Ibsen
Bilde av Nilu Kamaluddin Kamaluddin, Nilu Researcher +4722858648 +4793282569 nilu.kamaluddin@ibsen.uio.no Modernity, Ibsen, Drama
Bilde av Nilu Kamaluddin Kamaluddin, Nilu Forsker +4722858648 +4793282569 +47-93282569 nilu.kamaluddin@ibsen.uio.no Modernitet, Ibsen, Drama
Bilde av Kristin Kosberg Kosberg, Kristin Senior Librarian +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Acquisition, Alma, Bibliographic work, Borrowing, Centre for Ibsen Studies Library, Cataloging, Classification, Digital Humanities, Drama, Ibsen, Ibsen studies, Library, Library guidance, Literature search, Oria, The International Ibsen Bibliography, The Virtual Ibsen Centre
Bilde av Kristin Kosberg Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Alma, Bibliografisk arbeid, Bibliotek, Den internasjonale Ibsenbibliografien, Det virtuelle Ibsensenteret, Digital humaniora, Drama, Ibsen, Ibsen studies, IbsenStage, Litteratursøk, Nordisk litteratur, Oria, Senter for Ibsen-studiers bibliotek, Tilvekst, Veiledning
Bilde av Ellen Rees Rees, Ellen Senterleder/Professor +47-98830354 ellen.rees@hf.uio.no Ibsen, Drama, Nordisk litteratur, Litteratur og litteraturvitenskap
Bilde av Astrid Sæther Sæther, Astrid Førsteamanuensis emeritus +47-22858678 +47-92483828 astrid.sather@ibsen.uio.no Ibsen, Biografi, Feministisk teori, Undervisning
Bilde av Oda Torbjørnsen Torbjørnsen, Oda Researcher oda.torbjornsen@ibsen.uio.no Ibsen, IbsenStage, Nordic literature
Bilde av Oda Torbjørnsen Torbjørnsen, Oda Forsker oda.torbjornsen@ibsen.uio.no Ibsen, IbsenStage, Nordisk litteratur
Bilde av Liyang Xia Xia, Liyang Associate Professor +47-22858687 liyang.xia@ibsen.uio.no Ibsen, China, Theatre, Gender Studies, Reception Studies, Translation Studies, Digital Humanities
Bilde av Liyang Xia Xia, Liyang Førsteamanuensis +47-22858687 liyang.xia@ibsen.uio.no Ibsen, Kina, Kjønnsforskning, Teatervitenskap, Oversettelsesstudier, Resepsjon, Digital humaniora