Personer med emneord «India»

Navn Telefon E-post Emneord
Gustavsson, Linda Universitetslektor linda.gustavsson@ikos.uio.no Religionsvitenskap, Religionshistorie, Buddhisme, Hinduisme, Religion og politikk, India, Himalaya
Bilde av Arild Engelsen Ruud Ruud, Arild Engelsen Professor +47 22856712 +4799533823 a.e.ruud@ikos.uio.no South Asia, India, Political culture, Bangladesh
Bilde av Claus Peter Zoller Zoller, Claus Peter Professor +47 22858039 c.p.zoller@ikos.uio.no Hindi, South Asia, India, Rituals
Bilde av Kathinka Frøystad Frøystad, Kathinka Professor +47 22854790 kathinka.froystad@ikos.uio.no India, Anthropology, Religion and politics, Cosmopolitanism, Inequality
Bilde av Kerstin Schier Schier, Kerstin Senior Lecturer +47 22854918 kerstin.schier@ikos.uio.no History of Religions, Hinduism, Buddhism, India, Sanskrit
Bilde av Sami Ahmad Khan Khan, Sami Ahmad Postdoktor +47 46504412 s.a.khan@ikos.uio.no Science Fiction, India, Anglophone SF, Monsters, Ideology, Popular Culture, neoMONSTERS
Bilde av Sami Ahmad Khan Khan, Sami Ahmad Postdoctoral Fellow +47 46504412 s.a.khan@ikos.uio.no Science Fiction, India, Anglophone SF, Monsters, Ideology, Popular Culture, neoMONSTERS
Bilde av Arild Engelsen Ruud Ruud, Arild Engelsen Professor +47 22856712 +4799533823 99533823 a.e.ruud@ikos.uio.no Sør-Asia, India, Politisk kultur, Bangladesh, populisme, demokrati
Bilde av Claus Peter Zoller Zoller, Claus Peter Professor +47 22858039 c.p.zoller@ikos.uio.no Hindi, Sør-Asia, India, Ritualer
Bilde av Kathinka Frøystad Frøystad, Kathinka Professor +47 22854790 kathinka.froystad@ikos.uio.no India, Antropologi, Religion og politikk, Kosmopolitisme, Sosial ulikhet, Religiøs nasjonalisme, Blasfemi, Hinduisme
Bilde av Kerstin Schier Schier, Kerstin Førstelektor +47 22854918 kerstin.schier@ikos.uio.no Religionsvitenskap, Religionshistorie, Ritualer, Hinduisme, Buddhisme, India, Sanskrit
Bilde av Aase Jeanette Kvanneid Kvanneid, Aase Jeanette Postdoktor a.j.kvanneid@ikos.uio.no Antropologi, Klimaendring, Miljø, Bærekraft, Sosial Ulikhet, India