Personer med emneord «Japan»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Reiko Abe Auestad Auestad, Reiko Abe Professor +47 22856050 r.a.auestad@ikos.uio.no Japan, Japansk, Språk og litteratur
Bilde av Reiko Abe Auestad Auestad, Reiko Abe Professor +47 22856050 r.a.auestad@ikos.uio.no Japan, Modern Japanese literature and culture, Women 's position in Japan
Bilde av Tomoko Okazaki Hansen Hansen, Tomoko Okazaki Førsteamanuensis +47 22856380 t.o.hansen@ikos.uio.no Japan, Japansk, Lingvistikk
Bilde av Tomoko Okazaki Hansen Hansen, Tomoko Okazaki Associate Professor +47 22856380 t.o.hansen@ikos.uio.no Japan, Japanese, Linguistics, Sociolinguistics
Lu, Nguyen Nhung Forsker +47 22856981 n.n.lu@ikos.uio.no Japan
Bilde av Chiaki Nishijima Nishijima, Chiaki Senior Lecturer +47 22854273 chiaki.nishijima@ikos.uio.no Political Economy, Gender and sexuality, Race, Feminist theory, Queer Theory, Anthropology, Japan, East Asia, North America
Bilde av Chiaki Nishijima Nishijima, Chiaki Førstelektor +47 22854273 chiaki.nishijima@ikos.uio.no Politisk økonomi, Kjønn og seksualitet, Rase, Feministisk teori, Queer teori, Antropologi, Japan, Øst-Asia, Nord-amerika
Bilde av Aike Peter Rots Rots, Aike Peter Førsteamanuensis +47 22858385 a.p.rots@ikos.uio.no Japan, Shinto, Natur og miljø, Religion og politikk, Vietnam, Kulturarv
Bilde av Aike Peter Rots Rots, Aike Peter Associate Professor +47 22858385 a.p.rots@ikos.uio.no Japan, Religion and politics, Shinto, Nature and the environment, Vietnam, Heritage, Marine mammals
Bilde av Dick Stegewerns Stegewerns, Dick Førsteamanuensis +47 22857121 dick.stegewerns@ikos.uio.no Japan, Japansk, Historie, Politik, International Relations, War, Memory, Populærkultur, Film, Food Studies
Bilde av Dick Stegewerns Stegewerns, Dick Associate Professor +47 22857121 dick.stegewerns@ikos.uio.no Japan, Japanese, History, Politics, International Relations, War Memory, Nationalism, Film Studies, Food Studies, Popular Culture
Bilde av Marcus Jacobus Teeuwen Teeuwen, Marcus Jacobus Professor +47 22856761 m.j.teeuwen@ikos.uio.no Japan, Japansk, Buddhisme, Shintoisme
Bilde av Marcus Jacobus Teeuwen Teeuwen, Marcus Jacobus Professor +47 22856761 m.j.teeuwen@ikos.uio.no Japan, Japanese, Buddhism, Shintoism
Bilde av Morgaine Theresa Wood Wood, Morgaine Theresa Stipendiat +47 22858103 m.t.wood@ikos.uio.no Japan