Personer med emneord «Juridisk rådgivning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bakke, Berit Hernes Underdirektør +47 22841055 +47 97532377 (mob) b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Engeset, Bjørn Advokat +47 22845917 bjorn.engeset@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk
Flagstad, Kristin Seniorrådgiver +47 22856642 kristin.flagstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskningsetikk, IPR-policy, Immaterialrett, Helseforskning
Fuglerud, Anniken Larsen Rådgiver +47 22855040 a.l.fuglerud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Grundt, Ine Advokat +47 22857002 ine.grundt@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte
Hamre, Emil I permisjon +47-22855475 emil.hamre@admin.uio.no EU, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Horisont 2020, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47 22856235 +4798651719 (mob) aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Ivarrud, Eirik Seniorrådgiver +47 22855626 eirik.ivarrud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Jensen, Mia Marie Kinden Rådgiver m.m.k.jensen@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte, Immaterialrett
Kruge, Geir Johansen Advokat +47 22856261 +47 40106700 (mob) g.j.kruge@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Kvamme, Jeannette Rådgiver +47 22858137 jeannette.kvamme@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Noreik, Einar Advokat +47 22856646 +47 98872318 (mob) einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Olsgard, Kathrine Seniorrådgiver +47 22844197 kathrine.olsgard@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte, Immaterialrett
Sandum, Knut Tore Seniorrådgiver k.t.sandum@admin.uio.no Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Kontrakter, Forskerstøtte
Skorstad, Siv Kathrine Jin Rådgiver +47 22854434 s.k.j.skorstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Regelverk, Forskningssamarbeid
Vimberg, Veronika Rådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning