Personer med emneord «Klassiske språk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Boris (Rodin) Maslov (Rodin) Maslov, Boris Førsteamanuensis - Institutt for filosofi, idé- og kunsthistorie og klassiske språk borismas@ifikk.uio.no Klassiske språk, Litteratur og litteraturvitenskap, Poesi
Bilde av Silvio Bär Bär, Silvio Professor - Klassiske språk +47-22855338 silvio.baer((at))ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Retorikk, Intertekstualitet, Resepsjon
Bilde av Dag Trygve Truslew Haug Haug, Dag Trygve Truslew Professor +47-22857635 d.t.t.haug@ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Latin, Lingvistikk, Syntaks, Semantikk, Datalingvistikk
Bilde av Sofia Heim Heim, Sofia Stipendiat sofia.heim@ifikk.uio.no Litteraturteori, Papyrologi, Klassiske språk, Arkaisk lyrikk, Antikkens kultur, Epinikier
Kraggerud, Egil Professor emeritus - Institutt for filosofi, idé- og kunsthistorie og klassiske språk +47-22442744 egil.kraggerud@ifikk.uio.no Klassiske språk
Bilde av Han Lamers Lamers, Han Professor +47 22857178 han.lamers@ifikk.uio.no Klassiske språk, Idehistorie, Resepsjonsstudier
Lassen, Bente bente.lassen@ifikk.uio.no Klassiske språk
Bilde av Anastasia Maravela Maravela, Anastasia Professor +47 22856843 anastasia.maravela@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Gresk, Epos, Lyrikk, Papyrologi, Antikkens medisin, Edisjonsfilologi, Narrativanalyse, Intertekstualitet, Semantikk, Leksikografi
Bilde av Vibeke Roggen Roggen, Vibeke Professor emerita Klassiske språk, Latin, Gresk
Bilde av Mathilde Skoie Skoie, Mathilde Prodekan +47 22855331 +47 92848073 92848073 mathilde.skoie@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Latin, Gresk
Bilde av Bjørg Tosterud Tosterud, Bjørg bjorg.tosterud@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin
Bilde av Agnes Mihálykó Tothne Tothne, Agnes Mihálykó Postdoktor a.m.tothne@ifikk.uio.no Papyrologi, Liturgy, Klassiske språk, Kristendom
Bilde av Raf Van Rooy Van Rooy, Raf Postdoktor r.van.rooy@ifikk.uio.no Klassiske språk, Idehistorie, Resepsjonsstudier
Bilde av Tor Østmoe Østmoe, Tor Førstelektor latin 22 85 55 24 t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Latin, Klassiske språk, Retorikk