Personer med emneord «Legemiddelkjemi»

Navn Telefon E-post Emneord
Aursnes, Marius Førstelektor +47 22855598 marius.aursnes@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Organisk syntese, Lipidkjemi, Toksikologi, Legemiddelkjemi
Aursnes, Marius Førstelektor +47 22855598 marius.aursnes@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Kjemi, Livsvitenskap - life science, Organisk syntese, Lipidkjemi, Toksikologi, Legemiddelkjemi
Hansen, Trond Vidar Professor +47 22857450 +47 93265077 (mob) t.v.hansen@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Naturproduktsyntese, Syntetisk organisk kjemi, Lipidkjemi, Lipidsyntese
Kaupang, Åsmund Postdoktor +47-22856509 asmund.kaupang@farmasi.uio.no Biokjemi, Kjemi, Legemiddelkjemi, Life Science, Molekylmodellering, Organisk kjemi, Strukturell biologi, Syntetisk organisk kjemi, Kjemisk biologi, kjemiundervisning, kjemididaktikk
Olberg, Dag Erlend Førsteamanuensis II - Seksjon for farmasøytisk kjemi +47 41517119 dageol@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, PET radiofarmaka, peptidsyntese, PET, Life sciences
Primdahl, Karoline Gangestad Førstelektor +47 22845921 k.g.primdahl@farmasi.uio.no Legemiddelkjemi, Lipidkjemi
Reinertsen, Amalie Føreid Stipendiat +47 995 45 551 a.f.reinertsen@farmasi.uio.no Farmasi, Legemiddelkjemi, Naturproduktsyntese, Syntetisk organisk kjemi, Lipidkjemi
Undheim, Kjell Professor emeritus +47 22855521 kjell.undheim@kjemi.uio.no Kjemi, Organisk kjemi, Legemiddelkjemi
Vik, Anders Førsteamanuensis +47 22857451 anders.vik@farmasi.uio.no Livsvitenskap, Legemiddelkjemi, Organisk kjemi, Kjemi, Syntetisk organisk kjemi, Syntese, Lipider, Fettsyrer