Personer med emneord «PhD»

Navn Telefon E-post Emneord
Forsudd, Britt-Marie Agneta Seniorkonsulent +47 22856953 b.m.a.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling
Hermansen, Paal Andre Førstekonsulent +47 22857125 p.a.hermansen@ifikk.uio.no PhD, Forskningsadministrasjon
Hoff, Elisabeth Rådgiver +47 22857267 elisabeth.hoff@ibv.uio.no phd-administrasjon, PhD, Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Erasmus+, Mobility
Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Klemsdal, Vegard Seniorkonsulent +47 22856203 vegard.klemsdal@admin.uio.no PhD, Grafisk senter
Lien, Marianne Inez Universitetsbibliotekar +47 22858630 93009063 m.i.lien@ub.uio.no Biblioteks- og informasjonsvitenskap, Undervisningsutvikling, forskerstøtte, PhD, informasjonssøk, sosiologi, sosialantropologi, kjønnsforskning, læringsmiljø.
Moen, Thea Fossum Seniorkonsulent +47-22844226 t.f.moen@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, kjemi, bilagslønn, eksamen, studieveiledning, master program, Opptak, PhD
Rydning, Ida Elisabeth Ph.d-rådgiver 92225659 (mob) +47 92225659 idaery@uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Salameh, Sarah Rådgiver +47 22856931 sarah.salameh@ilos.uio.no PhD, Cristin, Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Forskningsstøtte, ERC, personvern, Forskningsetikk
Sheibani Harat, Mozhdeh Seniorrådgiver +47 22840130 mharat@ifi.uio.no PhD, internasjonalisering
Ulfsby, Tale Bakken Seniorkonsulent +47 22855882 talebu@math.uio.no Studieveiledning, FS, Godkjenning, Studiestart, PhD, Disputaser
Wechsler, Tatiana Barros Ortiz Seniorkonsulent +47 22855821 tatianaw@math.uio.no Studieveiledning, FS, Godkjenning, Studiestart, Utveksling/Internasjonalisering, PhD, Disputaser