Personer med emneord «Prosjektkoordinering»

Navn Telefon E-post Emneord
Augedal, Knut Seniorrådgiver +47 22840173 +47 47285001 (mob) knut.augedal@link.uio.no Ledelse, Strategi, Prosjektkoordinering, Konsultasjon, Organisasjonsutvikling, Ressursplanlegging, Rådgivning, Innovasjon, Management, strategic development, Project management, Counselling
Borgersen, Eva Svihus Seniorkonsulent +47 22857780 e.s.borgersen@iped.uio.no Prosjektkoordinering
Christiansen, Helene Aalborg Rådgiver +47 93444396 h.a.christiansen@link.uio.no Rådgivning, kurs, digitale læringsressurser, Studentaktivisering, læringsdesign, Omvendtklasserom, Pedagogikk, Didaktikk, Læringsteknologi, Canvas, digitale læringsomgivelser, læringsmiljø, Fleksibel utdanning, prosjektkoordinering
Cui, Xuemei Rådgiver +47 22852861 xuemei.cui@medisin.uio.no EU-prosjekt, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Prosjektkoordinering, FANE-HELSAM
Hald, Astrid Lello Seniorkonsulent a.l.hald@iakh.uio.no ERC, NFR, Forskningsadministrasjon, MSCA, Cristin (forskningspublikasjoner), Creative IPR, Prosjektkoordinering
Jønnum, Siri Seniorrådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Løw, Line Seniorrådgiver +47 22850625 line.low@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektkoordinering, Administrativ prosjektstøtte, EU-prosjekt, Global helse, FANE-HELSAM, Forskerstøtte MED
Mæland, Ester Rådgiver +47 22850594 + 47 99012301 ester.maland@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Administrativ prosjektstøtte, Forskerskolestøtte, Prosjektkoordinering, Cristin, Mobilitet
Wandem, Malin Solli Seksjonssjef +47 22857695 m.s.wandem@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, EU, Ledelse, Prosjektkoordinering