Personer med emneord «Spansk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marco Berton Berton, Marco Senior Lecturer in Spanish Spansk, Spansk språk, Spansk som fremmedspråk (Ele), Lingvistikk, Lexicon, Spansk grammatikk
Bilde av Julian Cosmes Cuesta Cosmes Cuesta, Julian Universitetslektor +47 22856772 j.c.cuesta@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, Spansk grammatikk, Spansk som fremmedspråk (Ele), Podcast, Canvas
Bilde av Nelson Arturo Gonzalez Ortega Gonzalez Ortega, Nelson Arturo n.a.g.ortega@ilos.uio.no Spansk, Spanskspråklig litteratur, Pre Hispanic and Colonial Writing, Hispanic American Historiography, Literary representation of nationalism in Hispanic literatures, Representation of Migration in the 21st Century Hispanic Novel, Literary Theory
Bilde av Alvaro Llosa Sanz Llosa Sanz, Alvaro Førsteamanuensis +47 22855532 +47 22 85 55 32 a.l.sanz@ilos.uio.no Spansk, Bokhistorie, Spanskspråklig litteratur, Litteratur og medier, Retorikk, Renessanselitteratur, Nettpublisering, Digital humaniora, Media aesthetics
Bilde av Jorge Joaquin Locane Locane, Jorge Joaquin Førsteamanuensis +47 22840690 j.j.locane@ilos.uio.no Spansk, Spanskspråklig litteratur, Litterær teori, Bokhistorie, Oversettelse, Kina, Avkolonial teori, Kalde krigsstudier, Sammenlignende litteratur, Poesi, Transnasjonale intellektuelle nettverk, Globalt sør, Globalisering, Glotopolitikk, Verdenslitteratur
Bilde av Maximino Jesus Ruiz Rufino Ruiz Rufino, Maximino Jesus Dosent +47 22844714 m.j.r.rufino@ilos.uio.no Spansk, Spansk språk, Spansk grammatikk, Spansk som fremmedspråk (ELE)
Bilde av Paul Sbertoli-Nielsen Sbertoli-Nielsen, Paul Stipendiat +47 22855229 97746340 paul.sbertoli-nielsen@ilos.uio.no sammenlignende samtaleanalyse, interaksjonell lingvistikk, krysskulturell pragmatikk, spansk, norsk, responspartikler
Bilde av Alexandra Anna Spalek Spalek, Alexandra Anna Førsteamanuensis +47 22856158 a.a.spalek@ilos.uio.no Spansk, Lingvistikk, Semantikk, Pragmatikk, Tysk