Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent (i permisjon) 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Søreng, Tine Benedicte Seniorrådgiver t.b.soreng@hf.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, Portugisisk språk, læringsassistenter
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Seniorrådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Erlend Bornhoffer Bornhoffer, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 (Jeg har primært hjemmekontor inntil videre ta derfor kontakt på e-post).) c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Lund Thorsen Lund Thorsen, Linn A. Studiekoordinator Honours-programmet (i permisjon) 22856171 (i permisjon) l.l.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Honours-programmet
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47 22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Margrethe Møller Pedersen Pedersen, Margrethe Møller Seniorkonsulent +47 22856099 m.m.pedersen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Torhild Joa Joa, Torhild Førstekonsulent +47 22856060 torhild.joa@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Eksamensplanlegging, Eksamen, Studiestart
Bilde av Ayda Akca Akkoc Drevon Akkoc Drevon, Ayda Akca Førstekonsulent a.a.a.drevon@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter
Bilde av Hanne Skramstad Skramstad, Hanne Avdelingsleder +47 22855924 hanne.skramstad@ikos.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Malene Bøyum Bøyum, Malene Seniorkonsulent +47 22854379 malene.boyum@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier, Sør-Asia
Bilde av Maria Natvik Hellebø Hellebø, Maria Natvik Seniorkonsulent +47 22854830 m.n.hellebo@ikos.uio.no Koordinator, Statistikker og rapporter, Superbruker, Studieadministrasjon, Kulturhistorie, Museologi og kulturarvstudier, Veiledning
Bilde av Dragana Grulovic Grulovic, Dragana Seniorkonsulent +47 22844403 dragana.grulovic@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier, Japanese studies
Engenes, Ellen Holandsli Seniorkonsulent +47 22854718 e.h.engenes@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Kinastudier, Koreansk
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; South Asian Culture and Society; persisk; tyrkisk
Bilde av Jenny Kristine Haga Nielsen Nielsen, Jenny Kristine Haga Studiekonsulent 22854334 j.k.h.nielsen@imv.uio.no Studieadministrasjon, Musikkvitenskap BA og MA