Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nora Birkeland Birkeland, Nora Førstekonsulent +47-22854605 nora.birkeland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studier, Historie, Bachelor, Undervisningsplanlegging, Emneevaluering, emnevalg, Emner
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47-22855073 s.s.bjerkaker@ilos.uio.no eksamen, studieadministrasjon, studier, eksamenskonsulent, italiensk, russisk, tsjekkisk, polsk, tysk, nederlandsk, FS, Inspera
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47-22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Erlend Bronken Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Malene Bøyum Bøyum, Malene Førstekonsulent +47-22854379 malene.boyum@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Religionsvitenskap
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47-22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera (HF superbruker)
Finne, Eirik Førstekonsulent +47-22854113 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47-22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Rita Hjorteset Hjorteset, Rita Førstekonsulent +47-22857069 rita.hjorteset@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Pensum og undervisningsplaner
Høyem, Anna Kristine Seniorkonsulent +47-22844737 a.k.hoyem@ilos.uio.no Studieadministrasjon, faglig-sosiale midler, reisestøtte, trykkestøtte, Kvalitetssikring, Facebook, Studieveiledning, Italiensk
Bilde av Cecilia Ingulstad Ingulstad, Cecilia Førstekonsulent +47-22856081 cecilia.ingulstad@ilos.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Sandra Janzsó Janzsó, Sandra Rådgiver +47 22 84 47 39 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon
Jerve, Fridtjof Rådgiver +47-22855306 fridtjof.jerve@hf.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Studiewebredaktør, Vortex
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Seniorkonsulent +47-22855549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Mia Brunelle Jønnum Jønnum, Mia Brunelle Førstekonsulent +47-22858392 m.b.jonnum@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Engelsk, LAMUSO
Karlstad, Yngvar Førstekonsulent 228 56086 yngvar.karlstad@iln.uio.no Bachelor Midtøsten-studier, Studieadministrasjon
Klem, Christine Seniorrådgiver +47-22854474 christine.klem@hf.uio.no Studieadministrasjon