Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent Sitter på hjemmekontor så kun tilgjengelig på e-post eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Rådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Høyem, Anna Kristine Studiekonsulent a.k.hoyem@ilos.uio.no italiensk, tysk, SPR4100, studieadministrasjon, faglig-sosiale midler, reisestøtte, trykkestøtte, Facebook
Bilde av Magne Olav Rønningen Rønningen, Magne Olav Studieleder +47-22857366 m.o.ronningen@iakh.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post.) h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Erlend Bronken Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 (Jeg har primært hjemmekontor inntil videre ta derfor kontakt på e-post).) c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Thorsen Thorsen, Linn A. Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 (hjemmekontor inntil videre derfor utilgjengelig på telefon) l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Kari Langseth Langseth, Kari Seniorkonsulent - i permisjon +47-22844403 kari.langseth@ikos.uio.no Kinesisk med Kina-studier, Chinese Society and Politics, Studieadministrasjon
Bilde av Cecilia Ingulstad Ingulstad, Cecilia I permisjon Studieadministrasjon
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Rådgiver 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Master Chinese Culture and Society, kinesisk med Kina-studier
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; India-studier med hindi; South Asia Culture and Society; HF:studio
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bilde av Tor Erik Risvik Johnsen Johnsen, Tor Erik Risvik Seniorkonsulent +47 22854794 t.e.r.johnsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47 22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47 22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Bilde av Mia Brunelle Jønnum Jønnum, Mia Brunelle Førstekonsulent +47 22858392 m.b.jonnum@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Engelsk
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Spansk, Italiensk, Portugisisk, EUS
Kulsrud, Nina seniorkonsulent 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Rita Hjorteset Hjorteset, Rita Førstekonsulent +47 22857069 rita.hjorteset@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Pensum og undervisningsplaner