Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Søreng, Tine Benedicte Seniorrådgiver t.b.soreng@hf.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; persisk; tyrkisk
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Seniorrådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, Portugisisk språk, læringsassistenter
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning, Mottak av studenter
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Lund Thorsen Lund Thorsen, Linn A. Studiekoordinator Honours-programmet (i permisjon) 22856171 (i permisjon) l.l.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Honours-programmet
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Karlstad, Yngvar Studiekonsulent Studieadministrasjon, Music Communication and Technology
Kulsrud, Nina seniorkonsulent 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Skramstad Skramstad, Hanne Avdelingsleder +47 22855924 hanne.skramstad@ikos.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Ingrid Robertsen Owen Owen, Ingrid Robertsen Seniorkonsulent +47 22856703 i.r.owen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier
Bilde av Dragana Grulovic Grulovic, Dragana Seniorkonsulent +47 22844403 dragana.grulovic@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier, Japanese studies
Engenes, Ellen Holandsli Seniorkonsulent +47 22854718 e.h.engenes@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Kinastudier, Koreansk
Bilde av Yngvild Storli Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, master, Masteropptak, Studieveiledning
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Marthe Bogen Bogen, Marthe Rådgiver +47 22845889 marthe.bogen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, Bachelor
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bilde av Anne Løken Løken, Anne Rådgiver +47 22857474 anne.loken@hf.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47 22856118 990 44 523 therese.gjessing@hf.uio.no Studieadministrasjon, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering
Jerve, Fridtjof Rådgiver +47 22855306 fridtjof.jerve@hf.uio.no Studiewebredaktør, Vortex, Timeplanlegging, Leganto, Studieadministrasjon