Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent Sitter på hjemmekontor så kun tilgjengelig på e-post eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av May Maria Tollerud Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 m.m.tollerud@iln.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Monica Lund Haugom Haugom, Monica Lund Seniorrådgiver 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Karriereveiledning, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post.) h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Erlend Bronken Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 (Jeg har primært hjemmekontor inntil videre ta derfor kontakt på e-post).) c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Linn A. Thorsen Thorsen, Linn A. Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 (hjemmekontor inntil videre derfor utilgjengelig på telefon) l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon
Bilde av Magne Olav Rønningen Rønningen, Magne Olav Studieleder +47-22857366 m.o.ronningen@iakh.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Yngvild Storli Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Historie, Inspera
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Rådgiver +47 22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Honours-programmet, stedfortreder studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Seniorkonsulent +47 22855549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47 22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Margrethe Møller Pedersen Pedersen, Margrethe Møller Seniorkonsulent +47 22856099 m.m.pedersen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Rita Hjorteset Hjorteset, Rita Førstekonsulent +47 22857069 rita.hjorteset@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Pensum og undervisningsplaner
Bilde av Hanne Skramstad Skramstad, Hanne Avdelingsleder +47 22855924 hanne.skramstad@ikos.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Malene Bøyum Bøyum, Malene Seniorkonsulent +47 22854379 malene.boyum@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier, Middle East Studies, South Asian Culture and Society, Sør-Asia
Bilde av Ingrid Robertsen Owen Owen, Ingrid Robertsen Førstekonsulent +47 22856703 i.r.owen@ikos.uio.no Kulturhistorie, Museologi og kulturarvstudier, Europeisk kultur, Studieadministrasjon