Personer med emneord «databaser»

Navn Telefon E-post Emneord
Akerholt, Line Nybakk Hovedbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 (mob) l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Databaser
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47 22859306 +47 975 13 724 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Borge, Knut Seksjonssjef +47 22852519 +47 91844208 (mob) knut.borge@usit.uio.no IT-tjenester, Ledelse, Databaser, Applikasjonsdrift, Katalogtjenester
Faramarzi, Farideh Seniorkonsulent +47 22859984 farideh.faramarzi@khm.uio.no Iransk arkeologi og iransk kunsthistorie, Databaser, Katalogisering, Klassifikasjon
Guerrero, Rafael Martinez Sjefingeniør +47 22840091 +61401419091 (mob) r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation, rabbitMQ, haproxy, Apache-NIFI
Gulbrandsen, Are Dag Senioringeniør +47 22852881 +47 97122198 (mob) a.d.gulbrandsen@usit.uio.no Web, Informasjonsarkitektur, Systemutvikling, Nettskjema, DevOps, Konseptuell modellering, Databaser, Semantisk teknologi, Java, Programmering, JVM-tuning, Stresstesting, Prosjektledelse
Gustavsen, Vibeke Oseth Spesialbibliotekar +47 22845765 vibekeog@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Haugan, Stein Vidar Hagfors Senioringeniør +47 22856507 +47 40467343 (mob) s.v.h.haugan@astro.uio.no Databaser, IRIS, Euclid, Solar Orbiter, SPICE, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Hinode
Heggø, Dan Michael Univ.bibliotekar +47 90207510 (mob) d.m.heggo@ub.uio.no Fysikk, Bokinnkjøp, Emneordsindeksering, Realfagstermer, Programmering, Zotero, Software Carpentry, Databaser, SQL
Holm, Inger Avdelingsingeniør +47 22852779 +47 95234324 (mob) inger.holm@usit.uio.no Databaseadministrasjon, Databaser, UNIT, FS
Hovland, Dag Forsker +47 97046378 (mob) hovland@ifi.uio.no Big data, Regulære uttrykk, Intelligente Data, Logikk, Databaser
Kristensen, Steinar Senioringeniør +47 22859676 +47 90178298 (mob) steinar.kristensen@khm.uio.no Arkeologi, Feltdokumentasjon, GIS, Intrasis, Drone, Jernalder, Brettspill, Fotogrammetri, RTI, Databaser, MUSIT
Lange, Katharina +47-22855239 katharina.lange@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Digital humaniora, Databaser, Katalogisering
Myrvold, Kristoffer Skjefstad Senioringeniør +47 22840726 +47 93227110 (mob) k.s.myrvold@usit.uio.no Databaser, Oracle, RAC, cert, MSSQL
Olufsen, Ulrikke Greve Rådgiver +47 22859185 u.g.olufsen@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Rossmann, Alice Seniorrådgiver +47 22852777 +47 95749393 (mob) alice.rossmann@usit.uio.no IT-BOTT, Oracle, PostgreSQL, Databaser
Skjæveland, Martin Georg Forsker martige@ifi.uio.no ontologier, dataintegrasjon, logikk, datautveksling, Semantisk web, databaser
Solvang, Helle Seniorrådgiver +47 22852537 +47 95048969 (mob) helle.solvang@usit.uio.no BOT, Oracle, Databaser, Prosjektledelse
Uleberg, Espen Gruppekoordinator +47-90995091 espen.uleberg@khm.uio.no Dokumentasjon, Databaser, MUSIT
Vaalund, Anne Rådgiver +47 22844247 +47 93616405 (mob) anne.vaalund@khm.uio.no Museum, fotografier, databaser, historie, dokumentasjon, formidling, webredaktør
Ytterlid, Karin Sofie Seniorrådgiver +47 22855291 k.s.ytterlid@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp
Znotins, Ralfs Seniorkonsulent +47 22859513 ralfs.znotins@khm.uio.no Databaser, Etnografi, Katalogisering, Klassifikasjon, Sosialantropologi
Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47 23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, EndNote, Databaser, Kurs, Systematiske kunnskapsoversikter
Øie, Aina Rådgiver +47 22844203 aina.oie@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, E-bøker, Databaser, Innkjøp