Personer med emneord «formidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Antonsen, Roger Førsteamanuensis +47 22852482 rantonse@ifi.uio.no Logikk, Bevisteori, Automatisk resonnering, Bevissøk, Modallogikk, Førsteordens logikk, Kompleksitetsteori, Automater, Cellulære automater, Generativ kunst, Algoritmer, Algoritmisk kunst, Matematisk kunst, Netlogo, Processing, Filosofi, Matematikkfilosofi, Formidling, Vitenskapsformidling
Bech, Kristin Professor +47 22857119 kristin.bech@ilos.uio.no Engelsk, Engelsk språk, Lingvistikk, Språkhistorie, Eldre engelsk, Gammelengelsk, Middelengelsk, Tidlig moderne engelsk, Informasjonsstruktur, Lingvistikk, Korpuslingvistikk, Syntaks, Ordstilling, Nominalfraser, Germanske språk, Formidling
Bjørkli, Birgitte Rådgiver +47 22859805 +4795759238 (mob) 95759238 birgitte.bjorkli@khm.uio.no Steinalder, Steinalderteknologi, Metodeutvikling, Arkeologiske gjenstander, Kronologi, Typologi, Museologi, formidling
Eikenes, Åsmund Husabø Førstelektor +47 48 03 42 23 a.h.eikenes@mn.uio.no formidling, kommunikasjon, akademisk skriving, skrivekurs, populærvitenskap
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47 22855533 +4740549006 (mob) +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Løvli, Benedikte Margit Undvp u/gdkj.ped.utd +47 22851631 b.m.lovli@nhm.uio.no barnehage, formidling, Klimahuset, pedagogikk
McNicol, John Førstelektor john.mcnicol@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Vikingtid, Formidling, Historie på film
Næss, Ellen Marie Universitetslektor +47 22135287 +47 99713602 e.m.nass@khm.uio.no Formidling, Arkeologi, Vikingtid, Norrøn mytologi
Pedersen, Unn Førsteamanuensis +47 22841999 +4799518022 unn.pedersen@iakh.uio.no Arkeologi, Vikingtid, Håndtverk, Jernalder, Formidling, Materiell kultur
Seim, Runhild Rådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier
Stolpmann, Brigitte Bo Førstelektor +47 22855327 b.b.stolpmann@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kommunikasjon, Dokumentarisme, Portrett, Kunsthistorieforeleser, Formidling, Fotografi
Vaalund, Anne Rådgiver +47 22844247 +47 93616405 (mob) anne.vaalund@khm.uio.no Museum, fotografier, databaser, historie, dokumentasjon, formidling, webredaktør
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier