Personer med emneord «seksualitet»

Navn Telefon E-post Emneord
Chegeni, Razieh Postdoktor razieh.chegeni@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, seksualitet, Personlighetspsykologi, Rus, Emosjoner, Helsepsykologi
Fagervold, Ida Stipendiat 920 27 198 ida.fagervold@sosgeo.uio.no Utviklingsstudier, Politisk Geografi, kjønn, seksualitet, Klimautfordringer, democratization, resistance, authoritarianism
Hansen, Maria Louise Universitetstipendiat 22858946 maria.hansen@stk.uio.no Seksualitet, Voldtekt, Kjønn, Ungdom
Hegna, Kristinn Professor +47 22840711 +47 41445341 kristinn.hegna@iped.uio.no Pedagogikk, Moderne oppvekst, Barn og ungdoms utdanningsforløp, Identitet, Kjønn, Etnisitet, Seksualitet, Sosial ulikhet og utdanning, Yrkesfag, Overganger, Kvalitativ metodologi, Kvantitative utdanningsanalyser
Kitchen-Døderlein, Deborah Lynn Førsteamanuensis +47 22856952 90948254 d.l.kitchen-doderlein@ilos.uio.no Engelsk, Amerikanske studier, United States, USA, Amerikanskhistorie, Amerikanskpolitikk, socialhistorie, Kjønn, kvinnehistorie, kjønnshistorie, Rase, Rasisme, Amerikansk kultur, Film, Raseblandet forhold, seksualitet, ekteskaps historie, Forskningsmetoder, Hukommelse, minnestudie, Amerikanere i Norge
Mekonen, Solomon Stipendiat solomon.mekonen@sai.uio.no Visuell antropologi, Kjønn, Postkoloniale studier, seksualitet, rase
Nyegaard, Niels Postdoktor niels.nyegaard@stk.uio.no historie, seksualitet, medborgerskap, queerteori, feministisk teori, maskuliniteter
Vislie, Camilla Stipendiat +47 22858903 camilla.vislie@stk.uio.no Kjønn, Seksualitet, Ungdom, Subjektivitet, Voldtekt