English

Økonomiseksjonen (ØKONOMI)

Postadresse Niels Henriks Abels vei 36, Pb. 1079, 0313 OSLO
Besøksadresse Niels Henriks Abels vei 36
0316 OSLO
Stedkode 140018

Ansatte

Listen inneholder 16 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Førstekonsulent +47-22854020 n.b.aliosman@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Anwar, Sahdia Førstekonsulent +47-22856126 sahdia.anwar@hf.uio.no
Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47-22854068 andreas.bangsund@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Christiansen, Jørn Henry Rådgiver +47-22851929 90750907 (mob) j.h.christiansen@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Prosjektøkonomi, Regnskap, Analyse, Tableau
Clausen, Jannike S. Rådgiver 22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Jensen, Trude Seksjonssjef +47-22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjetterting
Loginova, Galina Seniorkonsulent +47-22845874 galina.loginova@hf.uio.no Økonomi, Budsjett
Nanthagopal, Yasothara Rådgiver +47-22850408 yasothara.nanthagopal@hf.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Nilsen, Geir Rådgiver +47-22854071 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Nilsen, Thomas Rådgiver +47-22856128 thomas.nilsen@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjett, Regnskap, Ekstern finansiering, Prosjekter
Novikova, Onega Seniorkonsulent +47-22845053 onega.novikova@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Phan, Hong Loan Thi Seniorkonsulent +47-22854247 22 85 42 47 h.l.t.phan@hf.uio.no
Saigau, Mihaela Førstekonsulent +47-22854408 mihaela.saigau@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Salte, Steinar Seniorkonsulent +47-22856731 steinar.salte@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Regnskap, Tableau, Kontrollprogram
Samadi, Hossein Javid Førstekonsulent +47-22856383 h.j.samadi@hf.uio.no Innkjøp, Faktura, Basware, superbruker for innkjøp
Samdal, Gro S. Seniorrådgiver +47-22856937 g.s.samdal@hf.uio.no Regnskap, Økonomi