English

Økonomiseksjonen (ØKONOMI)

Postadresse Niels Henriks Abels vei 36, Pb. 1079, 0313 OSLO
Besøksadresse Niels Henriks Abels vei 36
0316 OSLO
Stedkode 140018

Ansatte

Listen inneholder 16 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Seniorkonsulent +47 22854020 n.b.aliosman@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Anwar, Sahdia Seniorkonsulent +47 22856126 sahdia.anwar@hf.uio.no
Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47 22854068 andreas.bangsund@hf.uio.no Økonomi, Regnskap
Clausen, Jannike Seniorrådgiver +47 22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Jensen, Trude Seksjonssjef +47 22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjettering
Kurbatov, Vasyl vasylku@ulrik.uio.no
Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Lopez, Cristian Seniorkonsulent +47 22845136 +47 92292362 (mob) cristian.lopez@hf.uio.no
Nanthagopal, Yasothara Rådgiver +47 22850408 yasothara.nanthagopal@hf.uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Nilsen, Geir Rådgiver +47 22854071 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Nilsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22856128 thomas.nilsen@hf.uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjett, Regnskap, Ekstern finansiering, Prosjekter
Novikova, Onega Seniorkonsulent +47 22845053 onega.novikova@hf.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Olsen, Eirik Rønningstad Seniorkonsulent +47 22854115 e.r.olsen@hf.uio.no
Saigau, Mihaela Økonomikonsulent ☏ +47- 228 54408 mihaela.saigau@hf.uio.no Økonomi, Bilag, Fakturaer, Regnskap
Samadi, Hossein Javid Seniorkonsulent +47 22856383 h.j.samadi@hf.uio.no Innkjøp, Faktura, Basware, superbruker for innkjøp
Samdal, Gro S. Seniorrådgiver +47 22856937 g.s.samdal@hf.uio.no Regnskap, Økonomi