English

Økonomiseksjonen (ØKONOMI)

Postadresse Niels Henriks Abels vei 36, Pb. 1079, 0313 OSLO
Besøksadresse Niels Henriks Abels vei 36
0316 OSLO
Stedkode 140018

Ansatte

Listen inneholder 16 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aliosman, Nuray Bedri Førstekonsulent +47-22854020 nurayba@uio.no Økonomi, Regnskap
Anwar, Sahdia Førstekonsulent +47-22856126 sahdiaa@uio.no
Bangsund, Andreas Seniorkonsulent +47-22854068 andrban@uio.no Økonomi, Regnskap
Christiansen, Jørn Henry Rådgiver +47-22851929 90750907 (mob) jornhc@uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Prosjektøkonomi, Regnskap, Analyse, Tableau
Clausen, Jannike S. Rådgiver 22844725 jannike.clausen@hf.uio.no Økonomi
Jensen, Trude Seksjonssjef +47-22858648 95975105 trudejen@uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjetterting
Loginova, Galina Seniorkonsulent +47-22845874 galinal@uio.no Økonomi, Budsjett
Nanthagopal, Yasothara Rådgiver +47-22850408 yasothan@uio.no Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Nilsen, Geir Rådgiver +47-22854071 geirnil@uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Nilsen, Thomas Rådgiver +47-22856128 thoni@uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjett, Regnskap, Ekstern finansiering, Prosjekter
Novikova, Onega Seniorkonsulent +47-22845053 onegan@uio.no Økonomi, Ekstern finansiering, Budsjett, Regnskap
Phan, Hong Loan Thi Seniorkonsulent +47-22854247 22 85 42 47 hlphan@uio.no
Saigau, Mihaela Førstekonsulent +47-22854408 mihaels@uio.no Økonomi, Regnskap
Salte, Steinar Seniorkonsulent +47-22856731 steisal@uio.no Økonomi, Prosjektøkonomi, Ekstern finansiering, Prosjekter, Regnskap, Tableau, Kontrollprogram
Samadi, Hossein Javid Førstekonsulent +47-22856383 javids@uio.no Innkjøp, Faktura, Basware, superbruker for innkjøp
Samdal, Gro S. Seniorrådgiver +47-22856937 grosa@uio.no Regnskap, Økonomi