English version of this page

Stab - IAKH

Postadresse Postboks 1008 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Niels Henrik Abels vei 36
Niels Treschows hus
0851 OSLO
Stedkode 143101

Ansatte

Listen inneholder 20 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bogen, Marthe Seniorkonsulent marthe.bogen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, Bachelor
Hald, Astrid Lello Rådgiver a.l.hald@iakh.uio.no
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Jafri, Sana Seniorkonsulent sana.jafri@iakh.uio.no Personaladministrasjon
Johnsen, Emil Nicklas Rådgiver +47 22855399 e.n.johnsen@iakh.uio.no
Klasson, Magne Vitenskapelig assistent +47 22858625 22858553 magne.klasson@hf.uio.no
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Disputas, Forskerutdanning, Forskerskole
Naderer, Max maxn@iakh.uio.no Historie, Middelalder
Neumann, Helene Seniorkonsulent +47 22841956 helene.neumann@iakh.uio.no
Nicholas, Hanna Marie Førstekonsulent h.m.nicholas@iakh.uio.no Forskningsadministrasjon, Historie, ERC, Nettpublisering
Randin, Katrine Kontorsjef +47 22856769 +4792694995 (mob) katrine.randin@iakh.uio.no
Reiersen, Oliver Førstekonsulent +47 924 25 194 oliver.reiersen@iakh.uio.no Forskerskole, Disputas, Forskerutdanning, Prosjekter
Rud, Nina Maria Seniorrådgjevar +47-22856252 n.m.rud@iakh.uio.no Studentrekruttering, Forskningsformidling, Samfunnskontakt, Sosiale medier, Historie, Arkeologi, Konservering
Rustad, Julianne Rådgiver +47 22841935 julianne.rustad@iakh.uio.no Forskerskole, PhD koordinator, Arkeologi, ERC, Creative IPR, Prosjektledelse, Moderne historie
Rønningen, Magne Olav Follmoen Avdelingsleder +47 22857366 m.o.f.ronningen@iakh.uio.no
Slarke, Duncan Overingeniør +47 22859082 duncan.slarke@iakh.uio.no Konservering
Solberg, Tarjei Seniorkonsulent +47 22858551 tarjei.solberg@iakh.uio.no
Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Historie, master, Masteropptak, Studieveiledning
Storrud, Alf Seniorkonsulent +47 22857937 +4798048803 (mob) alf.storrud@iakh.uio.no Infrastruktur, Innkjøp
Ytterstad, Ingrid Stange Seniorrådgiver +47 22858194 i.s.ytterstad@iakh.uio.no Forskningsadministrasjon, Eksternfinansiering, Cristin (forskningspublikasjoner)