English

Kinastudier (KIN)

Postadresse Postboks 1010 Blindern, 0315 OSLO
Besøksadresse Niels Henrik Abels vei 36
0371 OSLO
Stedkode 143285

Ansatte

Listen inneholder 7 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Eifring, Halvor Professor +47 22857703 470 70 268 halvor.eifring@ikos.uio.no Kina, Kinesisk, Mind Wandering, Meditasjon, Kinesisk filosofi, Taiwan
Hansen, Mette Halskov Professor +47 22856161 +4741547876 (mob) +47 41547876 m.h.hansen@ikos.uio.no Kina, Miljø, Miljøaktivisme, Luftforurensning, Utdanning, Politikk og samfunn, Etnisitet
Haugen, Heidi Østbø Professor +47 22854276 h.o.haugen@ikos.uio.no Kina
Lin, Chieh-Ting Universitetslektor +47 22854781 c.t.lin@ikos.uio.no Kinesisk
Visted, Øystein Krogh Førstelektor +47 22859166 +4790928919 (mob) o.k.visted@ikos.uio.no Kinesisk, Kina
Wellens, Koenraad Førsteamanuensis +47 22856790 koenraad.wellens@ikos.uio.no Kina, Samfunn og politikk, Etnisitet, Religion og politikk, Religionsvitenskap
Zhou, Yunyun Førstelektor +47 22856857 yunyun.zhou@ikos.uio.no