Instituttadministrasjonen

Personer 1 - 20 av 20
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Renette Askeland Askeland, Anne Renette Overingeniør +47-22858030 a.r.askeland@inl.uio.no Språkteknologi, Norsk språk, Språkvitenskap, Nordisk språk
Bilde av Christine Bergh-Smith Bergh-Smith, Christine Konsulent +47-22856227 christine.bergh-smith@iln.uio.no Resepsjon
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47-22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Fredrik Eugen Christiansen Christiansen, Fredrik Eugen Rådgiver +47-22854248 f.e.christiansen@iln.uio.no
Bilde av Nadia Karoline Elvebakk Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no Innkjøp, Faktura, Refusjoner
Bilde av Britt-Marie Forsudd Forsudd, Britt-Marie Seniorkonsulent +47-22856953 b.m.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling
Bilde av Kristin Hagen Hagen, Kristin Senioringeniør +47-22857110 kristin.hagen@iln.uio.no Språkteknologi, Korpus, Humanistisk informatikk, Dialekter
Håberg, Live Avdelingsingeniør +47-22844118 live.haberg@iln.uio.no
Johansen, Gard Atle Fullmektig +47-22854990 g.a.johansen@iln.uio.no Administrasjon
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Studiekonsulent 228 55549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Kulsrud, Nina seniorkonsulent 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lisa Nordick Nordick, Lisa Rådgiver +47-22856041 lisa.nordick@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Cristin
Bilde av Anders Nøklestad Nøklestad, Anders Senioringeniør +47 22 84 40 42 anders.noklestad@iln.uio.no Språkteknologi, Korpus, Humanistisk informatikk, Internett, Lingvistikk, Norsk språk
Bilde av Espen Smith Ore Ore, Espen Smith Overingeniør +47-22 858189 +47-913 907 48 / +30-695 555 0615 e.s.ore@iln.uio.no Digital Humaniora, Edisjonsfilologi, Tekstkoding, XML, Tekstdatabaser, Relasjonsdatabaser
Bilde av Joel Priestley Priestley, Joel Senioringeniør +47-22855910 joel.priestley@iln.uio.no Språkteknologi, Korpus
Bilde av Morten Hvaal  Stenberg Stenberg, Morten Hvaal Studiekonsulent 228 56086 m.h.stenberg@iln.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studier, RETKOM
Bilde av May Maria Tollerud Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 m.m.tollerud@iln.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Torget, Linn Astrid Blix Førstekonsulent +47-22856089 l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Seniorkonsulent +47-22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon, Ibsen studies, stedfortreder studieleder
Bilde av Jan Halvor Undlien Undlien, Jan Halvor Administrativ leder +47-22856747 +47-99425905 j.h.undlien@iln.uio.no Årsplan, Årsrapport, Personalledelse, Økonomistyring