Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Charlotte Lindblom Lindblom, Anne Charlotte Administrativ leder +47 22844298 +47 47655358 a.c.lindblom@iln.uio.no sentre for fremragende forskning (SFF), Forskerskole, Mobilitet, masterprogram, Administrasjon, Kommunikasjon
Bilde av Ingrid Lossius Falkum Falkum, Ingrid Lossius Førsteamanuensis +47 22844838 +4791307237 i.l.falkum@ifikk.uio.no Filosofi, Lingvistikk, Pragmatikk, Kommunikasjon, Språkfilosofi, Utviklingspsykologi
Halstensgaard , Cecilie Stipendiat 45156310 45156310 c.d.halstensgaard@iln.uio.no Tekstvitenskap, Klarspråk, Sakprosa, Kommunikasjon
Bilde av Nadia Karoline Elvebakk Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no toa, kontrakter, gjester, lederstøtte, kommunikasjon, nyansatte, kontorkabal, arrangementer, valg, referat, forskerboliger, oppnevninger, onboarding, fellesbestillinger, ferieoppfølging, HMS
Bilde av Michela Iacorossi Iacorossi, Michela Stipendiat michela.iacorossi@iln.uio.no Sosiale medier, Kommunikasjon, Arrangementer
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Rådgiver +47 22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Lederstøtte, Senter for Ibsen senteret, SIS-rådet, kommunikasjon, WorkPlan, TOA, ARK, nyansatte, gjester, administrative rutiner, onboarding
Bilde av Jan Svennevig Svennevig, Jan Professor II +47 22856148 jan.svennevig@iln.uio.no Retorikk, Kommunikasjon, Nordisk språk, Tekstvitenskap, Flerspråklighet
Bilde av Elisabeth Maria Neuhaus Neuhaus, Elisabeth Maria Seniorkonsulent +47 22844237 +47 98635585 e.m.neuhaus@iln.uio.no Forskningsadministrasjon, Kommunikasjon, Arrangementer, Sentre for fremragende forskning (SFF), Årsrapport, Rapportering, INTPART, Lederstøtte