English version of this page

IMV administrasjon

Postadresse Postboks 1017 Blindern, 0315 Oslo
Besøksadresse Sem Sælands vei 2
ZEB-bygningen
0371 Oslo
Telefon +47 22854750
Stedkode 143601

Underenheter

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Bauge, Sverre Kyvik Student sverrba@student.sv.uio.no
Burke, David Forskningsrådgiver david.burke@imv.uio.no Forskningsadministrasjon, PhD koordinator
Burnim, Kayla Senioringeniør +47 22844413 kayla.burnim@imv.uio.no
Danielsen , Julie Øderud Administrasjonskonsulent 22850420 j.o.danielsen@imv.uio.no
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Furunes, Marit Johanne Forskningsrådgiver 22854503 m.j.furunes@imv.uio.no Forskningsadministrasjon
Gardener, Stephen David Seniorkonsulent s.d.gardener@imv.uio.no Creative Coding, Technologies and Media
Haug, Andreas Student andrea2@ifi.uio.no
Karlstad, Yngvar Studiekonsulent +47 22844960 yngvar.karlstad@imv.uio.no Studieadministrasjon, Music Communication and Technology, Utveksling, Internasjonalisering
Kristensen, Turid Programkonsulent turid.kristensen@imv.uio.no
Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 (mob) trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Nielsen, Jenny Kristine Haga Studiekonsulent 22854334 j.k.h.nielsen@imv.uio.no. Studieadministrasjon, Musikkvitenskap BA og MA
Rundgren, Nina Administrativ leder 22856527 40202799 (mob) nina.rundgren@imv.uio.no
Slinning Karlsen, Eirik Førstekonsulent 22854485 (mob) eiriskar@uio.no
Søndergaard, Pia Administrativ leder RITMO +47 22 85 44 89 +47 924 24 106 (mob) pia.sondergaard@imv.uio.no Administrativ ledelse
Tidemann, Aleksander Avdelingsingeniør og Lektor +47 93453901 aleksander.tidemann@imv.uio.no Ingeniør, Rom, Studio, Lab, Spesialutstyr, Infrastruktur, IT, Teknologi, Media
Wesnes, Anne Cathrine Administrativ leder RITMO (permisjon) +47 22 85 44 89 +47 920 456 19 a.c.wesnes@imv.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon