English version of this page

IMV stab

Postadresse
Besøksadresse
Stedkode 143603

Ansatte

Listen inneholder 41 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aareskjold-Drecker, Jon Marius Førstelektor j.m.aareskjold-drecker@imv.uio.no
Aksnes, Hallgjerd Professor +47 22854764 hallgjerd.aksnes@imv.uio.no
Arntzen, Roger Universitetslektor roger.arntzen@imv.uio.no
Ball, Nicholas David Yardley Postdoktor n.d.y.ball@imv.uio.no
Baur, Eckhard Universitetslektor eckhard.baur@imv.uio.no
Bradley, Catherine Anne Professor +47 22854760 c.a.bradley@imv.uio.no
Celik, Kristina Socanski Stipendiat k.s.celik@imv.uio.no
Christophersen, Bjørn Morten Førstelektor +47 22854753 b.m.christophersen@imv.uio.no
Devine, Kyle Førsteamanuensis +47 22854060 kyle.devine@imv.uio.no Musikk og medier, Musikksosiologi, Sound Studies, Samfunn og musikk, Populærmusikk studier, Musikkvitenskap, Musikkhistorie, miljøhumaniora
Dybsand, Øyvin Førsteamanuensis +47 22854659 oyvin.dybsand@imv.uio.no
Edwards, Peter Førsteamanuensis +47 22854004 99526475 peter.edwards@imv.uio.no Klassisk- og samtidsmusikk, Modernisme, Musikkestetikk, Samfunn og musikk, Musikkhistorie, Musikkanalyse, modernisme/postmodernisme, Musikkvitenskap
Eriksen, Asbjørn Øfsthus Professor +47 22854769 a.o.eriksen@imv.uio.no
Fasciani, Stefano Førsteamanuensis +47 22844146 +47 41383561 (mob) stefano.fasciani@imv.uio.no
Hagen, Anja Nylund Førstelektor a.n.hagen@imv.uio.no
Halmrast, Tor +47 22854758 tor.halmrast@imv.uio.no Lydteori, Musikkteknologi, Akustikk, Signalbehandling, Komposisjon, Arrangering, Lydistallasjoner, Lyd i Rom, Lyd i forskjellige landskap
Hansen, Kai Arne k.a.hansen@imv.uio.no
Haugejorden Schau, Live Fagkonsulent livehsc@student.imv.uio.no
Hawkins, Edgar Stanley Professor +47 22854063 e.s.hawkins@imv.uio.no
Henriksen, Sverre Erik Førstelektor +47 22844424 +4790164778 (mob) 90164778 s.e.henriksen@imv.uio.no Musikkproduksjon, Studioinnspilling, Miksing, Mastring, Musikkteknologi, Populærmusikk
Jacobsen, Eirik Stipendiat +4747275646 eirik.jacobsen@imv.uio.no Populærmusikk, Musikk og medier, Sjangerutvikling, Teknologi, Musikk og kulturforståelse
Kelkar, Tejaswinee Førstelektor +47 45448254 tejaswinee.kelkar@imv.uio.no
Kjus, Yngvar Førsteamanuensis +47 22844909 +47-92084733 yngvar.kjus@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkmedier, Musikkbransje, Mediert opplevelse, Teknologi, Kulturpolitikk
Kraugerud, Emil Stipendiat +47 22854754 emil.kraugerud@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Musikkproduksjon, Musikkanalyse
Lerheim, Asbjørn Erlend Universitetslektor a.e.lerheim@imv.uio.no
Louviot, Manon Postdoktor manon.louviot@imv.uio.no
Maiwald, David Walter Jean Universitetslektor d.w.j.maiwald@imv.uio.no
Mangaoang, Áine Ryan Postdoktor +47 22854758 a.r.mangaoang@imv.uio.no Musikkvitenskap, Kulturhistorie, Media, Populærmusikk, Musikkhistorie, Musikk og medier, Ethnomusicology, Nordic
Meyn, Tracee Lynnette Universitetslektor 99699060 t.l.meyn@imv.uio.no Musikkvitenskap, Jazz, Populærmusikk, Amerikansk musikk
Mok, Joni Wing-Yan Vit. assistent jwmok@student.imv.uio.no
Simionato, Riccardo Stipendiat riccardo.simionato@imv.uio.no
Skatrud, Even Kruse Universitetslektor e.k.skatrud@imv.uio.no
Susdorf, Marek Karol Stipendiat m.k.susdorf@imv.uio.no Postcolonialism, Colonialism, Posthumanism, Musicology, Gender Studies, Philosophy
Sønnesyn, Sigbjørn Olsen Postdoktor s.o.sonnesyn@imv.uio.no Middelalderstudier, Filosofihistorie 600 f.Kr. - 1800 e.Kr., Vitenskapshistorie, Liturgy
Thöne, Johanna-Pauline Stipendiat +47 45390103 j.p.thone@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkhistorie, Musikkanalyse, Middelalderstudier, Filologi
Tidemann, Aleksander Avdelingsingeniør og Lektor +47 93453901 aleksander.tidemann@imv.uio.no Musikkteknologi, Nettverksbasert musikk og samspill, musikk og videoanalyse, DSP
Tomlinson, James Ralph Stipendiat j.r.tomlinson@imv.uio.no
Vuoskoski, Jonna Katariina Førsteamanuensis +47 22854759 j.k.vuoskoski@imv.uio.no
Watne, Åshild Dosent +47 22854062 +47 95998336 (mob) ashild.watne@imv.uio.no
Weisethaunet, Hans Professor +47 22854787 hans.weisethaunet@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkantropologi, Musikksosiologi, Populærmusikk, Musikkhistorie, Musikkjournalistikkk, Ethnomusicology, Jazz, Medier og musikk, Samfunn og musikk
Wærstad, Bernt Isak Grave Universitetslektor b.i.g.warstad@imv.uio.no
Zeiner-Henriksen, Hans T. Førsteamanuensis +47 22854857 +47 48059723 (mob) h.t.zeiner-henriksen@imv.uio.no