Personer med emneord «Latin»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tor Østmoe Østmoe, Tor Førstelektor latin 22 85 55 24 t.i.ostmoe@ifikk.uio.no Latin, Klassiske språk, Retorikk
Bilde av Dag Trygve Truslew Haug Haug, Dag Trygve Truslew Professor +47-22857635 d.t.t.haug@ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Latin, Lingvistikk, Syntaks, Semantikk, Datalingvistikk
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Vibeke Roggen Roggen, Vibeke Førsteamanuensis +47 22856838 vibeke.roggen@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin, Gresk
Bilde av Reidar Aasgaard Aasgaard, Reidar Professor +47 22854917 +47 99 73 66 49 reidar.aasgaard@ifikk.uio.no Idehistorie, Antikken, Religionshistorie, Teologi, Kristendom, Det nye testamentet, Oldkirken, Kulturhistorie, Oversettelse, Gresk, Latin, Populærmusikk, Bob Dylan, Augustin
Bilde av Bjørg Tosterud Tosterud, Bjørg bjorg.tosterud@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin
Frans, Victor Stipendiat victor.frans@iln.uio.no Norrøn filologi, Skaldediktning, Eddadiktning, Runologi, Runer, Latin, Gresk, Oversettelsesstudier
Bilde av Mathilde Skoie Skoie, Mathilde Prodekan +47 22855331 +47 92848073 92848073 mathilde.skoie@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Latin, Gresk
Bilde av Nicolai Egjar Engesland Engesland, Nicolai Egjar Postdoktor +47 22854149 94 81 15 32 n.e.engesland@iln.uio.no Irsk filologi, Norrøn filologi, Middelalderstudier, Språkhistorie, Paleografi, Tekstkritikk, Edisjonsfilologi, Latin, Gresk, Skotsk-gælisk, Walisisk