Personer med emneord «eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Asbjørn Aursjø Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Digital eksamen, Eksamen, Vitnemål
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Ellen Filmberg Filmberg, Ellen Seniorkonsulent +47 22854357 ellen.filmberg@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Canvas, Disputas, Eksamen, Opptak, TP
Finne, Eirik Førstekonsulent +47 22854113 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Ásta Helgadóttir Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Bilde av Torill Stave Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Bilde av Yngvild Storli Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Kristin Marie Veum Veum, Kristin Marie Seniorkonsulent +47 22856898 k.m.veum@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon