Personer med emneord «eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent (i permisjon) 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (det er lettest å nå meg på e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Honours-programmet, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, Emner
Klasson, Magne Førstekonsulent +47 22858625 22858553 magne.klasson@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Historie
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Bilde av Torill Stave Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Bilde av Ásta Helgadóttir Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Mangset, Gunnar Førstekonsulent +47 22844435 gunnar.mangset@ifikk.uio.no Eksamen, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning
Bilde av Andrine Roland Spets Spets, Andrine Roland Førstekonsulent +47 22855728 22 85 57 28 a.r.spets@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Sindre Herman Brennhagen Haugen Haugen, Sindre Herman Brennhagen Førstekonsulent +47 22845507 22845507 (mobil: 45671065) s.h.b.haugen@ifikk.uio.no Ex.phil., Eksamen
Bilde av Asbjørn Aursjø Aursjø, Asbjørn Rådgiver +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål, Digital eksamen
Bilde av Torhild Joa Joa, Torhild Førstekonsulent +47 22856060 torhild.joa@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Eksamensplanlegging, Eksamen, Studiestart, Kulturhistorie, Museologi og kulturarvstudier, Veiledning
Bilde av Cecilia Kosanetzky Ingulstad Ingulstad, Cecilia Kosanetzky Førstekonsulent +47 22856081 c.k.ingulstad@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Tysk, Nederlandsk, Italiensk, Eksamen
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Engelsk språk, English language, English linguistics