Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent Sitter på hjemmekontor så kun tilgjengelig på e-post eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 (for tiden ikke tilgjengelig på telefon pga. hjemmekontor. Send e-post.) h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Erlend Bronken Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bilde av Astrid Lied Lied, Astrid Seniorrådgiver +47 22 85 76 08 a.c.lied@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Felles Studentsystem FS, TP
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 (Jeg har primært hjemmekontor inntil videre ta derfor kontakt på e-post).) c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Thorsen Thorsen, Linn A. Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 (hjemmekontor inntil videre derfor utilgjengelig på telefon) l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Bilde av Cecilia Ingulstad Ingulstad, Cecilia I permisjon Studieadministrasjon
Bilde av Julia Esther Eller Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Rådgiver 228 58105 trude.lind@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Master Chinese Culture and Society, kinesisk med Kina-studier
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; India-studier med hindi; South Asia Culture and Society; HF:studio
Bilde av Bjarne Skov Skov, Bjarne Seniorrådgiver +47-22 85 85 81 +47-901 82 976 bjarne.skov@hf.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Internasjonale prosjekter
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Bilde av Torill Stave Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Bilde av Torunn Nyland Nyland, Torunn Seniorrådgiver +47 228 44855 +47 40552150 torunn.nyland@hf.uio.no Studieadministrasjon, Arbeidslivsrelevans, Samfunnskontakt, Vitenskapsbutikken, Alumnus, Arrangementer, Kompetansesamtale
Kulsrud, Nina seniorkonsulent 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, portugisisk språk
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Rådgiver +47 22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Honours-programmet, stedfortreder studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Seniorkonsulent +47 22855549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47 22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Margrethe Møller Pedersen Pedersen, Margrethe Møller Seniorkonsulent +47 22856099 m.m.pedersen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Mari Eidstuen Eidstuen, Mari Seniorkonsulent mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Bilde av Magne Olav Rønningen Rønningen, Magne Olav Studieleder +47-22857366 m.o.ronningen@iakh.uio.no Studieadministrasjon