Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Søreng, Tine Benedicte Seniorrådgiver t.b.soreng@hf.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Finne, Eirik Studiekonsulent 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Bilde av Magne Olav Rønningen Rønningen, Magne Olav Studieleder +47-22857366 m.o.ronningen@iakh.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Rådgiver +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; persisk; tyrkisk
Bilde av Jenny Kristine Haga Nielsen Nielsen, Jenny Kristine Haga Studiekonsulent 22854334 j.k.h.nielsen@imv.uio.no. Studieadministrasjon, Musikkvitenskap BA og MA
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning, Mottak av studenter
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Lund Thorsen Lund Thorsen, Linn A. Studiekoordinator Honours-programmet (i permisjon) 22856171 (i permisjon) l.l.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Honours-programmet
Bilde av May Maria Tollerud Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 m.m.tollerud@iln.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering, Studiekvalitet
Kulsrud, Nina rådgiver 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Karlstad, Yngvar Studiekonsulent +47 22844960 Studieadministrasjon, Music Communication and Technology, Utveksling, Internasjonalisering
Bilde av Bjarne Skov Skov, Bjarne Seniorrådgiver +47-22 85 85 81 +47-901 82 976 bjarne.skov@hf.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Internasjonale prosjekter
Bilde av Lars Lønning Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Bilde av Torill Stave Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Bilde av Torunn Nyland Nyland, Torunn Seniorrådgiver +47 228 44855 +47 40552150 torunn.nyland@hf.uio.no Studieadministrasjon, Arbeidslivsrelevans, Samfunnskontakt, Vitenskapsbutikken, Alumnus, Arrangementer, Kompetansesamtale
Bilde av Frode Torp Christensen Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Bilde av Graciete S. C. Londrim Londrim, Graciete S. C. Rådgiver +47-22856019 gslondri@hf.uio.no Studieadministrasjon, internasjonalisering, innreisende studenter, Portugisisk språk, læringsassistenter
Bilde av Signe Ingjerd Thorstad Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Holm, Marlene Seniorkonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Marthe Bogen Bogen, Marthe Rådgiver +47 22845889 marthe.bogen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, Bachelor
Bilde av Vera Raudberget Fiveland Fiveland, Vera Raudberget Førstekonsulent +47 22858302 v.r.fiveland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studier, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Veiledning
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Bilde av Ingrid Robertsen Owen Owen, Ingrid Robertsen Seniorkonsulent +47 22856703 i.r.owen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier
Bilde av Dragana Grulovic Grulovic, Dragana Seniorkonsulent +47 22844403 dragana.grulovic@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Japansk med Japan-studier, Japanese studies