Personer med emneord «Studieveiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nora Birkeland Birkeland, Nora Førstekonsulent +47-22854605 nora.birkeland@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studier, Historie, Bachelor, Undervisningsplanlegging, Emneevaluering, emnevalg, Emner
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Førstekonsulent +47-22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina
Bilde av Kristin Bjørneboe Eide Eide, Kristin Bjørneboe Seniorkonsulent +47-22856835 k.b.eide@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studieplaner, Undervisningsplanlegging, Fransk
Bilde av Mari Johanne Bordal Hertzenberg Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Europeisk kultur, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet
Høyem, Anna Kristine Seniorkonsulent +47-22844737 a.k.hoyem@ilos.uio.no Studieadministrasjon, faglig-sosiale midler, reisestøtte, trykkestøtte, Kvalitetssikring, Facebook, Studieveiledning, Italiensk
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Bilde av Helena Neumann Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Erasmus+, Internasjonalt samarbeid, Internasjonalisering, Europeisk samarbeid, Mobilitet, Studieprogram, Studieveiledning, Masteropptak
Bilde av Linn Anette Thorsen Thorsen, Linn Anette Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiestartskoordinator, Studiekvalitet, Kunsthistorie og visuelle studier
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Førstekonsulent +47-22856089 l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon