Personer med emneord «studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Finne, Eirik Studiekonsulent 22854111 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Klage, Studieadministrasjon, Ekspedisjon
Bilde av Jenny Kristine Haga Nielsen Nielsen, Jenny Kristine Haga Studiekonsulent 22854334 j.k.h.nielsen@imv.uio.no. Studieadministrasjon, Musikkvitenskap BA og MA
Karlstad, Yngvar Studiekonsulent Studieadministrasjon, Music Communication and Technology
Kulsrud, Nina seniorkonsulent 22 85 49 75 nina.kulsrud@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Trude Lind Lind, Trude Studieleder 22 85 81 05 97 96 66 84 trude.lind@imv.uio.no Studieadministrasjon, Studieleder, Internasjonalisering
Bilde av Lene Ørbech  Jensen Jensen, Lene Ørbech Seniorkonsulent +47 22 85 52 34 l.o.jensen@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Midtøsten-studier; Middle East Studies; persisk; tyrkisk
Bilde av Magne Olav Rønningen Rønningen, Magne Olav Studieleder +47-22857366 m.o.ronningen@iakh.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av May Maria Tollerud Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 m.m.tollerud@iln.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering, Studiekvalitet
Bilde av Linn Astrid Blix Torget Torget, Linn Astrid Blix Seniorkonsulent l.a.b.torget@iln.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, lingvistikk, Flerspråklighet
Bilde av Hanne Katrine  Lindemann Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning, Mottak av studenter
Bilde av Caroline Hansen Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging
Bilde av Linn A. Lund Thorsen Lund Thorsen, Linn A. Studiekoordinator Honours-programmet (i permisjon) 22856171 (i permisjon) l.l.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Honours-programmet
Bilde av Rita Hjorteset Hjorteset, Rita Førstekonsulent +47 22857069 rita.hjorteset@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, pensum og undervisningsplaner, arbeidspliktregnskap
Holm, Marlene Førstekonsulent +47 22858645 marlene.holm@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Historie, Bachelor, Pensum og undervisningsplaner, Eksamensplanlegging
Bilde av Marthe Bogen Bogen, Marthe Rådgiver +47 22845889 marthe.bogen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Historie, Bachelor
Bilde av Tor Erik Risvik Johnsen Johnsen, Tor Erik Risvik Seniorkonsulent +47 22854794 t.e.r.johnsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning
Bilde av Stein Stølen Bjerkaker Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bilde av Maria Øderud Danielsen Danielsen, Maria Øderud Seniorkonsulent +47 22854034 m.o.danielsen@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, russisk, Russland, Balkan, Sentral-Europa, polsk, tsjekkisk, bosnisk, kroatisk, serbisk, Øst-Europa, Ukraina, Utveksling, Internasjonalisering
Bilde av Mia Brunelle Jønnum Jønnum, Mia Brunelle Seniorkonsulent +47 22858392 m.b.jonnum@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Engelsk
Bilde av Cecilia Kosanetzky Ingulstad Ingulstad, Cecilia Kosanetzky Førstekonsulent +47 22856081 c.k.ingulstad@ilos.uio.no Studieadministrasjon, Tysk, Nederlandsk, Italiensk, Eksamen
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Engelsk språk, English language, English linguistics
Bilde av Gunnhild Ulfsrud Ulfsrud, Gunnhild Rådgiver +47 22856818 gunnhild.ulfsrud@iln.uio.no Stedfortreder studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Karianne Risvik Johnsen Johnsen, Karianne Risvik Seniorkonsulent +47 22855549 k.r.johnsen@iln.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Kathrine Kjellmann Brachel Brachel, Kathrine Kjellmann Seniorkonsulent +47 22858685 22858685 k.k.brachel@iln.uio.no Studieadministrasjon, Norsk for internasjonale studenter, TP, FS
Bilde av Margrethe Møller Pedersen Pedersen, Margrethe Møller Seniorkonsulent +47 22856099 m.m.pedersen@iln.uio.no Studieadministrasjon