Personer med emneord «Verneombud»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Seniorrådgiver +47 22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Verneombud, LAMU, Personvern i forskning, Kvalitetssystem
Amundsen, Kenneth Driftstekniker kenneth.amundsen@admin.uio.no Bygningsdrift, Verneombud
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, Verneombud
Aulin, Thomas Rådgiver +47 22858666 thomas.aulin@admin.uio.no Reise, Refusjon, Forskudd, ePhorte, Verneombud
Bajja, Jamal Driftstekniker +47 22852499 +47 97763185 (mob) jamal.bajja@admin.uio.no Bygningsdrift, Verneombud
Danielsen, Kjell Martin Senioringeniør +47 22855014 k.m.danielsen@fys.uio.no Partikkelfysikk, ATLAS, CERN, Verneombud, Brannvern, Innkjøp
Englien, Christian Førstekonsulent +47 22845048 christian.englien@medisin.uio.no Administrasjon, Innkjøper, Fakturaer, Basware, Opptaksrutiner, Verneombud, Tilganger
Kristoffersen, Peter Andreas Førstekonsulent +47 22856777 peter.kristoffersen@hf.uio.no HF:studio, verneombud, canvas
Ramberg, Trond Driftsleder +47 22855007 trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Santana, Gabriel Renholder +47 22859553 gabriel.santana@admin.uio.no Renhold, Verneombud, Renholdsoperatør
Shanmuganathan, Ravichandrazan Driftsleder +47 90559971 (mob) ravichandrazan.shanmuganathan@admin.uio.no Bygningsdrift, Teknisk, Verneombud
Toremo, Elin Merete Tannhelsesekretær +47 22852272 e.m.toremo@odont.uio.no Klinikk, verneombud
Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47-22859786 +47-97727184 (mob) m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser, verneombud